Lapas karte
AA+A++
A AAA

Skolā ienāk pavasaris!

01.04.2021

23_4.jpgNeskatoties uz valstī notiekošo, mūsu skolā ir ienācis pavasaris. Telpu logos čivina putni, uz saules gaismu tiecas sniegpulksteņi.  Kaut nedaudz klusāk kā ierasts, skolas gaiteņos dzirdami bērnu smiekli, atkal redzēšanās, kopā būšanas prieks.

Kā zināms, svētku gaidīšanas laiks ir skaistāks nekā pašas svinības - ir jārada īpaša noskaņa mājā, skolā, pagalmā, jāiemācās kāda dziesma vai dzejolis  par pavasari. Šogad Lieldienu svinības skolā notikt nevar, bet skolotāji, pirmsskolas grupiņu audzinātājas un skolas tehniskie darbinieki, centušies radīt bērniem svētku noskaņu.

Pie skolas salekuši jautri zaķi, kuri vietām izmētājuši pa olai. Jautrie skolas zaķi sarūpējuši nelielas dāvaniņas pirmsskolas grupu bērniem, kā arī pa kādai saldai oliņai katram skolēnam un skolas darbiniekam. Pie skolas uzplaukuši skaisti pavasara ziedi, kuri lepni konkurē ar mazajiem sniegpulksteņiem. Tie priecājas par pavasari ne tikai skolas puķu dobēs, bet arī podiņos uz palodzes. Pērses sākumskolas pirmsskolas grupiņas bērni ļoti priecājas par pavasara iestāšanos un iespēju nofotografēties ne tikai pie skolas zaķiem, bet arī pārējiem garaušiem Iršu pagastā!

Bērni ne tikai ienesuši pavasari savās sirsniņās, bet burtiskā nozīmē, ienesuši to arī grupas telpās. Uz palodzēm lepni aug pašu stādītie lociņi, zirņi un citi zaļumi. Bērni tos labprāt nogaršo, uzņemot nepieciešamo pavasara vitamīnu devu.

Šķiet, ka pavasari izdevies pamodināt ne tikai ar zaļumu audzēšanu. Nodarbību laikā bērni radījuši arī pavasarīgi skaistus darbiņus. Šo nedēļu garumā pirmsskolas grupā lepni gozējas hiacintes, narcises un tulpes. Pa grupas telpu lepni lidinās putniņi. Protams, neizpalika arī bez Lieldienu olām un cālīšiem.

Pavasari modināja arī 1.- 4.klašu skolēni. Ar kārtīgu izkustēšanos pavasara mundrums tika modināts sporta stundās, kuras šonedēļ, ņemot vērā valstī noteikto kārtību, notika ārā. Ievērojot piesardzības pasākumus, klašu grupas sacentās arī olu krāsošanā. Kuram skolēnam būs sanākusi viskrāšņākā Lieldienu ola? To vēl tikai uzzināsim.

Paldies skolas kolektīvam par pavasara piesardzīgi aktīvo rosību skolā! Īpašs paldies Valteram Razumņikam ar kundzi par brīnišķīgo zaķu saimi pie skolas un Vitai Zariņai par krāšņo skolas noformējumu!

  Lai pavasara saule mums visiem piepilda sirdis un atnes gaišas, jo gaišas domas!

 Santa Kalniņa,

Pērses sākumskolas direktores p.i.

 

 

 

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top