SIBILLA Iršos07.05.2017

Pateicoties biedrības "Palīdzi man izaugt" idejai veidot leļļu studiju, 18. augustā pie ĢKC "Dzeguzīte", Iršu pagasta lielie un mazie bērni kopā ar savām ģimenēm svinēja leļļu studijas "Sibilla" dzimšanas dienu.

SIBILLA - pelīte, kurai patīk dziedāt, dejot, spēlēt spēles, visus gaidīja savā teltī ar uzrakstu "SIBILLAS MĀJA". Viesu vidū pamanījās iesprukt arī kaķenīte Minnija, kura Sibillai uzdāvināja savu mīļāko ziedu priekšautiņu. Bērni rotāja Sibillas vienu asti - ikdienai, otru - svētku un "izejamajām" dienām, kopīgi dejoja, dziedāja un rotaļājās. Svētku reizē visiem radās ekskluzīva iespēja aplūkot Sibillas māju no iekšienes. Kas gan ir dzimšanas diena bez svētku salūta un kliņģera??? Jubilejas svinību noslēgumā pelīte Sibilla, kaķenīte Minnija kopā ar draugiem draiski ķēra salūta burbuļus un cienājās ar svētku kliņģeri. Līksmojoties, pavisam nemanot, aizsteidzās laiks.

Pelīte Sibilla ir pateicīga saviem draugiem par apciemojumu un 14. septembrī visus gaidīs savā leļļu studijā uz pirmo nodarbību, kurā iesāksies darbi pie jaunās leļļu izrādes "NOTIKUMS MEŽĀ".

ĢKC "Dzeguzīte" sociālais pedagogs I. Šlesere

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top