Senioru koris kļūs jaunāks27.08.2015

“...Mans mūžs, kā mirklis īss skrien debesīs un staro dziesmās..." Rindas no Kl. Fransuā dziesmas “ Mans ceļš” ir ne tikai Fr.Sinatras populārās dziesmas rindas, bet arī kora “ Labākie gadi” vadmotīvs.

1999.gadā dibinātais koris šogad vēlas īstenot Raiņa teikto: “ Pastāvēs, kas pārvērtīsies!” Ir pienācis brīdis, kad vēlamies mainīt kora nosaukumu, kora statusu - no senioru kora pārtapt jauktajā korī, kurā, blakus cienījamu vecumu sasniegušiem dziedātājiem, muzicētu arī koknesiešu vidējā paaudze.

Septembrī, kā skolas bērni, uzsākam jauno gadu, kurš būs interesantu pasākumu, aizraujošu koncertu un skaistu repertuāru gads. Kas attiecas uz repertuāru - līdz šim bijām netipisks senioru koris tieši repertuāra dēļ. Bez obligātā katru gadu iestudējām vēl vismaz 2 repertuārus ar dziesmām, kas patīk pašiem, jo tikai tā var uzrunāt klausītājus. Tā mūsu krājumā ir neskaitāmas R.Paula dziesmas, jau pieminētā Fr.Sinatras, E.Preslija repertuāra un citu autoru un iecienītu izpildītāju dziesmas. Šo repertuāra politiku (par kuru mūs apskauž kolēģi Madonā, Lielvārdē, Ogrē un citviet) turpināsim.

Lai pielāgotos dziedātāju vēlmēm un iespējām, mainīsim arī mēģinājumu laikus, no rīta stundām tos pārceļot uz pievakari.

8.septembrī, plkst.17:00 sanāksim uz dziedāšanas sezonas atklāšanu Kokneses Kultūras namā, lai svinētu jaunā kora Vārda došanas svētkus un laipni aicinām visus, kas vēlētos dziedāt kopā ar mums!

Silvija Cīrule

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top