Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/aktualitates1/senioru_klubins_piladzitis_viesojas_garkalnes_novada
Drukas datums: 18:58:05 22.08.2019

Senioru klubiņš „Pīlādzītis” viesojas Garkalnes novadā21.09.2015

12. septembrī Kokneses senioru klubiņa „Pīlādzītis” pārstāvji devās uz „Pīlādzīšu” saietu Garkalnes novadā. Marita Radvila, senioru klubiņa „Pīlādzītis” vadītāja, stāsta: „Mēs neesam vienīgie „Pīlādzīša” vārda nesēji. Senioru biedrības ar nosaukumu „Pīlādzītis” darbojas Aizkrauklē, Madonā, Olainē, Skrīveros, Varakļānos un Garkalnē. Pateicoties Aizkraukles „Pīlādzītim” ir izveidojusies tradīcija reizi gadā visiem šī vārda gaviļniekiem satikties vienuviet kādā no biedrību mājvietām. Šoreiz mūsu ceļš veda uz skaisto Garkalnes novadu, nākamgad satiksimies Madonā.”

Garkalnes novada domē koknesiešus un pārējos tikšanās dalībniekus sagaidīja domes priekšsēdētājs, kultūras centra un sociālā dienesta darbinieki. Pēc savstarpējas apsveicināšanās sekoja iepazīšanās ar bagāto un sakopto Garkalnes novadu un tā vairākām iestādēm: Garkalnes vidusskolu, bērnudārzu, bibliotēku, kultūras centru un izstāžu zāli. Patīkams pārsteigums bijusi ciemošanās vietējā zirgaudzētavā. Garkalnes vidusskolā ciemiņiem koncertu sniedza jauktais koris „PA SAULEI” un latviešu izcelsmes pianists no Venecuēlas.

Marita Radvila ar gandarījumu teic: „Katrs „Pīlādzītis” bija sagatavojis „mājasdarbu” – īsu stāstījumu par sevi un mazas piemiņas veltes Garkalnes „Pīlādzītim”. Arī mājinieki mūs sirsnīgi apsveica un novēlēja būt tikpat stipriem kā pīlādžkokiem!”

Sarmīte Rode

Foto no senioru klubiņa „Pīlādzītis” arhīva