Senioru klubiņa “Pīlādzītis” oktobra mēneša aktivitātes27.10.2017

11. oktobrī senioru klubiņa biedri pulcējās Kokneses novada sociālā dienesta zālē, lai tiktos ar Kokneses dzejniekiem - dzejoļu krājuma „MAZĀ TAKA” autoriem – Maiju Stepēnu, Āriju Āri un Juri Siliņu. Tā bija ļoti jauka tikšanās, pēc dzejas mākslas baudīšanas visi devās uz senioru klubiņa telpām, lai turpinātu sarunas pie tējas vai kafijas tases. Nolēmām, ka dzejas grāmatiņa ir jauka dāvana esošajiem un bijušajiem koknesiešiem dažādos svētkos.

25. oktobrī sanāksmē apspriedām senioru finanšu pieprasījuma projektu 2018. gadam. Svinējām Pāvila un Dzintras dzimšanas dienas, apspriedām jaunākos notikumus un vajadzības. Klubiņa telpu labiekārtojumam nepieciešami ērtāki krēsli un mazāka izmēra galdi, tāpat nepieciešams radiatora remonts un loga vērtnes pārbaude. Ilze informēja par teātra biļešu izplatīšanas gaitu. Interesentiem lūgums izpirkt rezervētās 8 biļetes līdz 5. novembrim vai laicīgi atsaukt dalību pasākumā. Turpmāk teātra apmeklējumi būs iespējami tikai ar avansmaksājumu. 19. novembrī dodamies uz Mihaila Čehova Rīgas krievu teātra dienas izrādi ODESA BURVĪGĀ PILSĒTA … Izbraukšana 19. novembrī pulksten 9 no auto stāvvietas pie Kokneses kultūras nama, pulksten 9:10 no auto stāvvietas pie veikala „Elvi”.

25. novembrī pulksten 15 pulcējāmies sociālā dienesta zālē, lai noskatītos ģimenes atbalsta centra bērnu sagatavoto koncertu senioriem. Noskatījāmies teātra izrādi „BUBULIS un BUBULĒNS”, klausījāmies dziesmas, vērojām kustību priekšnesumus. Paldies Ievai par darbu ar bērniem – mazajiem māksliniekiem, lai arī turpmāk pietiek izdomas un spēka tā turpināt!

Nākošās tikšanās 8. novembrī un 22. novembrī. Novembris ir svētku mēnesis - svinēsim Kokneses amatierteātra 25. dzimšanas dienu, iesim Lāčplēša dienas lāpu gājienā, piedalīsimies Latvijas Republikas proklamēšanas dienai veltītajā svinīgajā pasākumā.

Sākam gatavoties SENIORU BALLEI „SAPŅU PUTENĪ”, kas notiks 28. decembrī pulksten 15  Kokneses kultūras namā, muzicēs kapela „AIZEZERES MUZIKANTI”. Vēlams ierasties ar mazu dāvaniņu balles loterijai apmēram 1-2 eiro vērtībā (var būt kaut kas jauks pašu gatavots) un līdzi ņemam mazu groziņu.

Zenta Bērziņa,

Senioru klubiņa „Pīlādzītis” vadītāja 

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top