Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/aktualitates1/seminars_terapija_pec_b_hellingera_metodes_par_dzimtas_saknem_un_to_dziedinasanu
Drukas datums: 10:23:36 24.01.2021

Seminārs- terapija pēc B. Hellingera metodes par dzimtas saknēm un to dziedināšanu

16.01.2014

22.-23. februārī, Koknesē, seminārs - terapija pēc B. Hellingera metodes par dzimtas saknēm un to dziedināšanu - "DZIMTAS KOKS".

SEMINĀRU VADA SISTĒMTERAPEITE ALOIDA JURČENKO

• Varbūt Tev ir gribējies uzzīmēt savas dzimtas koku?

• Vai varbūt esi pamanījis kādas būtiskas sakritības savā dzimtā un vēlies tās atšķetināt?

Savu sakņu iepazīšana nereti palīdz saskatīt arī savā dzīvē sakarības, kuras līdz šim palikušas nemanītas, jo dzimtas saknes atklāj patiesību. Zinot savas dzimtas cilvēku lomas, attiecības, īpašības, slimības, tradīcijas un īpatnības, mēs varam labāk izsaprast sevi. Tas, ja mēs zinām to, ko esam mantojuši no savas ģimenes un dzimtas, dod mums brīvību mainīt mūsu nākotni…

Gaidīsim seminārā: Koknesē

22.februārī no pl. 10.00 – 18.00,

23. februārī no pl. 10.00 – 16.00

Maksa par semināru : 40 Euro

Piesakieties zvanot: Inguna 26575499 vai rakstot ingunazogota@inbox.lv

Dzimtas koks

Ar kādu nolūku tiek zīmēts dzimtas koks?

Dzimtas ietvaros ir programmas, kuras mēs neapzināti pārmantojam un atkārtojam. Vienas dzimtas cilvēki veido savas uzvedības un izturēšanās modeļus ne vien augot un vērojot attiecības ģimenē, bet arī pārmantojot dažas noslieces ģenētiski.

Daudzi nespēj piedot sev, ka nav apmierināti ar sevi, rīcību, savu dzīvi, attiecībām.

Vēl grūtāk piedot vecākiem, kuri mums nav nodrošinājuši iespējas izaugt par harmoniskām personībām. Arī mūsu vecāki dzīvojuši mūsu dzimtas programmu pasaulē, bijuši sarežģītu vecāku attiecību ķīlnieki, un viņiem nav bijis citas iespējas, kā nodot mums to mantojumu, ko paši saņēmuši un piedzīvojuši. Ja mūs bērnībā atstājis viens no vecākiem, neapzināti varam šo uzvedības modeli turpināt arī savā ģimemes dzīvē. Un tikai, aizgājušā vecāka iepazīšana un piedošana viņam, spēs mainīt šo programmu. Pirms piedošanas attiecības ir šķietamība.

No paaudzes paaudzē tiek nodoti pat destruktīvas uzvedības iedīgļi. Ir gadījumi, kad jaunāks dzimtas loceklis, sasniedzot tēva vai vecātēva vecumu, kurš būdams alkoholoķis izdarījis pašnāvību, sāk uzvesties pašdestruktīvi- dzerot, izaicinot nāvi. Cilvēks netic, ka var rīkoties citādi, jo dzimtā nav bijis pozitīva, stipra vīrieša parauga. Lai paliktu dzīvs un mainītu dzimtas karmu, viņam bezatbildīgas vīrieša programmas vietā jāveido jaunu.

Vērtīgi šajā dzimtas kontekstā saprast savu lomu, pameklēt vēl kādu no senčiem, kuram tā bijusi līdzīga, novērtēt labo un slikto, izvērtēt ko gribas mainīt.

Daudziem cilvēkiem visā pasaulē ģimenes sistēmas sakārtojuma metode ir atklājusi jaunu skatījumu uz notikumiem savā un tuvinieku dzīvē, radot dziļāku izpratni par mīlestības kārtību cilvēku attiecībās, parādījusi slēptos motivējošos vai bremzējošos faktorus risinājumus meklējot, kā arī veicinājusi iespēju ieraudzīt problēmu risinājumu ceļu.

Sistēmfenomeloģiskās pieejas darbības galvenais aspekts - ģimenes locekļu pārvietošana klienta sociālajā panorāmā, kā rezultātā tiek risinātas ne tikai aktuālas ģimenes un sadzīviskās problēmas, bet arī ārstētas psihosomatiskas saslimšanas (astma, neirodermīts, artrīts, diabēts, sirds slimības, onkoloģija, osteohondroze, enurēze, stostīšanas, epilepsija, un tml.) un atkarības (alkoholisms, narkomānija, spēļu atkarība u.c.).

Semināra laikā mēs neatrisinām problēmas, bet mēs atrodam to risinājumus!