Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/aktualitates1/seminars_ikvienam_par_socialo_uznemejdarbibu
Drukas datums: 16:49:35 16.07.2020

Seminārs ikvienam- par sociālo uzņēmējdarbību31.10.2017

AICINĀM PIETEIKTIES DALĪBAI “IMPULSA DIENĀ JELGAVĀ” visus, kam interesē sociālā uzņēmējdarbība.

Pasākuma 1.daļā dalībniekus domāt radoši sociālā biznesa nedarbnīcā rosinās inovāciju eksperte Latvijā - Vita Brakovska. Tālāk sekos tikšanās ar Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas direktori - Madaru Ūlandi  un kopīgi varēs izzināt visu, kas saistās ar sociālo uzņēmējdarbību. Pasākuma 2. daļā pieredzē dalīsies sociālās uzņēmējdarbības projekta "Hopp" virzītāja - Madara Makare, uzņēmumi piedāvās ražošanas atlikumus vai instrumentus, darbarīkus, sagataves u.c., kas pašiem kļuvis nevajadzīgs. Kopīgi radīsim idejas- kā to vislabāk var izmantot, bet pasākuma noslēgumā būs iespēja gūt informāciju par konkursa Reach for Change, kurā ir iespēja piedalīties ikvienam labās gribas uzņēmējam.

Paldies visiem uzņēmējiem, kuri jau atsaukušies aicinājumam un šis piedāvājums ir ļoti daudzveidīgs, bet vēl ir iespēja - 

Ja Jūsu ražošanas vai darbības procesā:

  • rodas dažādi ražošanas atlikumi, kas pašiem nav izmantojami, bet citiem var noderēt, piedāvājiet tos topošajiem sociālajiem uzņēmējiem, lai, iespējams, taptu jauni produkti. 
  • ir lietas, instrumenti, darba rīki, sagataves, tehnoloģijas vai noliktavā iegūlusi produkcija un tml. Iespējams, ka tas viss kādam citam var noderēt. Varbūt atradīsiet sadarbības partneri un vienosieties par sadarbību.

Līga Miķelsone

Uzņēmējdarbības atbalsta nodaļas vadītāja
Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs 

Jelgavas pilsētas pašvaldība

Tel: 63012155; 28342419
E-Pasts: Liga.Mikelsone@zrkac.jelgava.lv