Saulaino cenu dienas festivāla INFINITUS 2012 ietvaros28.05.2012

Festivāla INFINITUS 2012 organizatori sagatavojuši patīkamu pārsteigumu festivāla apmeklētājiem – biļešu iegādes atlaides šī gada 29. un 30.maijā. Tikai šajās dienās būs iespēja iegādāties divas biļetes par vienas cenu. Biļetes nopērkamas Biļešu servisa kasēs un internetā. Nāc pats, un ņem draugu līdzi!

Saulaino cenu dienās notiks arī festivāla INFINITUS 2012 bezmaksas ieskaņas koncerti – 29.maijā Klintaines estrādē un 30.maijā pie Aizkraukles kultūras nama. Abu koncertu sākums plkst. 19:00, un šo ieskaņas koncertu laikā apmeklētāji varēs laimēt ielūgumus uz festivālu INFINITUS 2012, kas norisināsies šī gada 2.jūnijā Kokneses parka estrādē.

Festivāls INFINITUS 2012 šogad Koknesē notiks jau piekto gadu. Apmeklētājus priecēs gan pašmāju mūziķi – Credo, Crazy Dolls, Oranžās brīvdienas, Gapoljeri un Double Faced Eels, gan arī grupa Deeper Upper no Lietuvas, Karavan no Baltkrievijas un Avi no Austrālijas. Festivāla laikā norisināsies arī jauno grupu konkurss, darbosies atraktīvas radošās teltis, kā arī elektroniskās mūzikas cienītājiem būs iespēja baudīt vairāku DJ sniegumu.

Atbalsta:

Kokneses Novada dome, Z/S Kalnavoti, Ekonomikas un kultūras augstskola, INFINITgroup SIA, SIA ABC Jums, LZS jauniešu nodaļa, portāli spoki.lv, mammam.lv, tetiem.lv, Mūzikas Video kanāls, Latvijas Mazpulki, GLOBAL MARKET AS, klubs “Pie L Tipa”, Mūziķis un producents Kristaps Krievkalns, Krasta Krogs, KL Sporta klubs, Mobile Sound, Virši-A, Radio 1, Kokneses kultūras nams, Speedminton Latvija, laikraksti „Kokneses vēstis”, „Staburags”, Orinoko hotel, a/s Aldaris, SPI Latvia un kokteilis „Čaks”.

Festivāla sauklis: "Pārmērīga jautrība festivālā var būtiski ietekmēt Tavu vasaru!".

Papildu informācija: http://www.infinitus.lv un Twitter konts - @infinitus_lv

Biļešu iegāde internetā:

http://www.bilesuserviss.lv/lat/concerts/festivals/visi./?concert=101936.

Diāna Zeipe

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top