Saeimas deputātes Initas Bišofas vizīte Kokneses novadā08.10.2012

5. oktobrī Kokneses novadā viesojās 11. Saeimas deputāte Inita Bišofa (Reformu Partija). Deputāti vizītē pavadīja palīdze Irēna Hadaņonoka un Reformu Partijas senioru grupas vadītājs Roberts Dambergs, kurš paralēli Initas Bišofas vizītēm tikās ar novada senioriem Bebros, Iršos un Koknesē, diskutējot par pensiju sistēmu Latvijā, tās uzlabošanas iespējām un Reformu Partijas darbību šajā jomā.

Dienas pirmajā pusē viesi devās uz Bebru pagastu. Tā kā Bišofas kundze ir skolotāja pēc pamatprofesijas, Vecbebru Profesionālajā vidusskolā deputāte vadīja valstiskās audzināšanas stundu, kur audzēkņiem stāstīja par darbu Saeimā, kā arī notika aktīva darbošanās grupās. Sadalot darba grupas pēc nosaukuma - partija, deputāts, Saeima un Ministru kabinets, audzēkņiem bija jāatbild uz sagatavotajiem jautājumiem un sagatavotās atbildes jāprezentē. Prezentāciju laikā izvērtās interesantas diskusijas gan par to, kas ir valsts, gan par to, cik līdzatbildīgs katrs no mums ir par notiekošo Latvijā.

Pēc valstiskās audzināšanas stundas deputāte apskatīja Vecbebru Profesionālo vidusskolu un Bebru internātvidusskolu. Arī ineternātvidusskolas skolēni ar interesi uzklausīja deputāti par darbu Saeimā un uzzināja, kas īsti atrodams Saeimas deputātu portfeļos, kā arī uzdeva sev interesējošus jautājumus.

Tālāk viesi devās uz Iršu pagastu, lai apskatītu Pērses pamatskolu un Ģimenes krīzes centru "Dzeguzīte".

Dienas noslēgumā vizīte turpinājās Kokneses speciālajā internātpamatskolā - attistības centrā un Ģimenes atbalsta dienas centrā Koknesē.

Anita Šmite

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top