faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Sadzied un sadanco Vecbebros15.04.2019

Sanāks kopā draudziņi,

Dziesmiņas dziedās, skaļi smies,

Mazajām kājelēm dancīti skries.

Klāt pavasaris! Tikko aizvadīts gadskārtējais pirmsskolu izglītības iestāžu koncerts. Pirmsskolas izglītību Kokneses novadā var apgūt PII "Gundega", Kokneses internātpamatskolā - attīstības centrā, Pērses sākumskolas pirmsskolas grupās, PII "Bitīte". Bērni un pieaugušie no šīm mācību iestādēm šajā gadā pulcējās Vecbebros, lai uz lielās tehnikuma skatuves izdziedātu, izdejotu un izspēlētu pavasari. 10. aprīlī  Vecbebru tehnikuma kompleksa telpās visus māksliniekus sagaidīja pirmie pavasara vēstneši, kas modušies no ziemas miega: vardīte (skolotāja N.Mateša) un bitīte (I.Atraste). Lai izjustu kopību ar koncerta vadītājiem, bija iespēja fotografēties lielajā foto rāmī "Mūsos katrā dārgums mīt…". Un tad jau pēc nelielas iesildīšanās skanēja koncerta atklāšanas kopdziesma "Sanāks kopā draudziņi" (M.Bičukas vārdi un mūzika). Katram kolektīvam bija jāsagatavo trīs priekšnesumi. 

Kā pirmsskolas izglītības iestāžu bērni kopā ar pedagogiem sagatavojušies ikgadējam pasākumam "Sanāciet, sadziediet, sadancojiet", vēroja Kokneses novada izglītības darba speciāliste Inese Saulīte. Dziesmas mijās ar dejām. Pirmsskolas izglītības iestādes "Gundega" bērnu rokās iegūla interesanti mūzikas instrumenti. Mazie rūķi no Kokneses internātpamatskolas – attīstības centra iesaistīja visus darboties kopā, dziedot un ritmizējot. Savukārt Pērses sākumskolas pirmsskolas grupa pārsteidza ar interesanto deju "Pele brauca dzirnavās". Koncertu noslēdza pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" solisti, izpildot D.Robules dziesmu "Labrīt". Laiks paskrēja nemanot, kad vardīte un bitīte jau pieteica noslēguma kopdziesmu : "Mūsos katrā dārgums mīt…" ar D.Geisleres un E.Celleres vārdiem, M.Bičukas mūziku.

Visi bērni kopā ar bitīti dejoja jautrās zumbas dejas. Pēc tam brīvā atmosfērā sekoja sarunas, dejas, dziesmas un cienāšanās.

Priecājamies, ka mūsu rindas kuplināja vecāki, vecvecāki, lai ielūkotos mūsu dzīvespriecīgo, brīnišķīgo un neatkārtojamo bērnu priekšnesumos.

Paldies visām mācību iestādēm par jauko  kopā  būšanu! Paldies "Bitītes" kolektīva čaklajām rokām, sagatavojot brīnišķīgo pasākumu. Paldies par atbalstu  Bebru pagasta pārvaldei un Vecbebru tehnikuma kompleksa vadītājai Austrai Midegai.

Tiekamies nākamajā gadā Koknesē!

Dzintra Stārastiņa,

PII "Bitīte" metodiķe

Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top