AA+A++
A AAA

Riekstiņciema rūķi iepriecina līdzcilvēkus

12.01.2021

20201224_114844.jpgPirmssvētku laikā, gada nogalē, arī Iršu un Bebru pusē, ievērojot nepieciešamās distances, ļaudis apciemoja Grinčs, kurš šogad nebija plānojis nozagt Ziemassvētkus. (Izrādās, kāds ''svešais'' to bija izdarījis viņa vietā). Neraugoties uz to, ikviens jau zina, ka Ziemassvētkus nozagt nevar, jo tās ir sajūtas, kuras vienmēr ir mūsu sirdīs. Jau trīspadsmito gadu Riekstiņciema rūķu pulkā top dāvanas un dāvaniņas, pakas un paciņas, lai iepriecinātu līdzcilvēkus mums līdzās. 

Šogad tas viss izvērtās neparastāk un savdabīgāk. Kāds pārsteigumu atrada uz palodzes, cits puķu dobē vai uz piena steķa, vēl kāds traktora piekabē. Bez jau ierastajām ikgadējām paciņām, šajā laikā sarūpējām arī 50 PALDIES Ziemassvētku pārsteigumus mūsu novada mediķiem un viņu palīgiem, sakot ''paldies'' par viņu darbu šajā grūtajā un sarežģītajā laikā.     

Paldies visiem Riekstiņciema Rūķiem, viņu ģimenēm un mūsu atbalstītājiem, priecājos, ka katru gadu mūsu sirdscilvēku  pulks top lielāks un mēs varam iepriecināt arvien vairāk un vairāk. Mūsu vēlme ir radīt prieku ne tikai Ziemassvētkos, cerēsim, ka šogad tas izdosies arī Lieldienās!    

Lai mums visiem izdodas sajust iekšēju laimi un atklāt skaisto pusi šim laikam! Jaunajā gadā novēlam laiku sev, saviem sapņiem un ģimenei! Lai skumjie brīži paskrien vēja spārniem, bet laimīgie - lai velkas mūžību! Lai gaisma ir prātos, sirdīs un darbos! Lai mums visiem burvīgs jaunais gads! 

Daiga Andersone,

Riekstiņciema Rūķu pārstāve

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top