Piesaki savu kūku05.08.2016

100kukas_1.jpgStraujiem soļiem tuvojas skaista jubileja - Latvijas simtgade. Šajos svētkos vēlamies sagādāt mūsu dzimtenei dāvanu, kas ir pilna ar tās iedzīvotāju siltiem vārdiem un skaistām receptēm, ar ko dalīties pašiem un saglabāt nākamajām paaudzēm.

Tāpēc mēs, kulinārijas žurnāls "Četras Sezonas" un "Rimi Latvija" 2018. gadā Latvijai 100 gadu dzimšanas dienā kopā vēlamies dāvināt grāmatu “100 kūkas un 1 svecīte”. Tajā tiks apkopotas Latvijas saimnieču kūku receptes no visiem reģioniem.

Tieši tādēļ aicinām arī Jūsu novada saimnieces un saimniekus, vecus un jaunus iesūtīt savas kūku receptes projekta portālā www.gardezi.lv/100kukas/ līdz šā gada 10. oktobrim. Iesūtītās kūkas izvērtēs Latvijas iedzīvotāji un "Rimi Gardēžu" komanda, kuras sastāvā ir Signe Meirāne, Ilze Jurkāne, Liene Zemīte, Mārtiņš Sirmais, Normunds Baranovskis, Inga Pūce un Mārcis Mitrevics.

Pielikumā pievienojam arī projekta afišu. Būsim pateicīgi, ja pārsūtīsiet to tālāk sava novada iedzīvotājiem, kam šis varētu interesēt, lai arī Jūsu novada iedzīvotāji ir informēti par šo brīnišķīgo iespēju pārstāvēt savu pilsētu vai ciemu ar gardu kūkas recepti Latvijai veltītā grāmatā.

Katram no mums ir iespēja sagādāt skaistu un gardu dāvanu Latvijai!

"Četru Sezonu" un "Rimi" vārdā

Dagne Vaskopa,projektu vadītāja

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top