Pateicības diena "Dzeguzītē"03.12.2019

Jau trešo gadu novembra pēdējā nedēļā Ģimenes atbalsta centrā "Dzeguzīte" tiek svinēta Pateicības diena. Svētku sajūtu radīja viesu uzstāšanās, pateicības vārdi, skanīgās dziesmas un melodijas, ko sniedza Pērses pirmsskolas un sākumskolas bērni (pedagogi Daiga Andersone un Madara Jāņkalne), Bebru, Iršu un Kokneses pensionāri (vadītājas Mārīte Andersone, Maija Bērziņa un Zenta Bērziņa), Iršu sieviešu vokālais ansamblis (vadītāja Valda Kalniņa) un pašmāju ļaudis.

Šajā dienā īpaši tika sumināts mūsu seniors Juris Siliņš ar sava dzejas krājuma "Pilns Daugavas un Pērses spēka" izdošanu. Esam lepni par mūsu novadnieka radīto paliekošo vērtību.

Pateicība nemaina mūsu dzīves apstākļus, bet dod mīlestības, siltuma un ģimeniskuma sajūtu. Šajā dienā vairāk par citām bija dzirdams PALDIES viens otram par to, kas mums ir un par to, ko mēs augstu vērtējam savā dzīvē un ikdienā.

Baudot saldumus un sulu, seniori iesaistījās sarunās par ikdienu un veicamajiem darbiem, guva  prieku un gandarījumu par aktīvu darbošanos, neatkarīgi no vecuma. 

Paldies visiem par pašu radītiem svētkiem!

Stiprināsim un vairosim sevī pateicības sajūtu!

Sociālā darbiniece Inita Bērzkalna

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top