faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Par norēķinu salīdzināšanu04.01.2016

Kokneses novada centralizētā grāmatvedība lūdz iedzīvotājus salīdzināt norēķinus ar Kokneses novada domi pēc stāvokļa uz 2015.gada 31.decembri, par sekojošiem maksājumu veidiem:

● Kokneses mūzikas skolas mācību maksām – saraksti par parāda vai pārmaksas summām atrodas mūzikas skolā;

● Pirmsskolas izglītības iestādes „Gundega” ēdināšanas maksām - saraksti par parāda vai pārmaksas summām atrodas PII „Gundega” bērnu grupiņās;

● Pirmsskolas izglītības iestādes „Bitīte” ēdināšanas maksām – saraksti par parāda vai pārmaksas summām atrodas PII „Bitīte” bērnu grupiņās.

● Zemes nomas maksām – Kokneses novada domē grāmatvedībā;

● Komunālo pakalpojumu maksām Bebru pagastā – saraksti par parāda vai pārmaksas summām atrodas Bebru pagasta pārvaldes kasē;

● Skolēnu ēdināšanas maksas Bebru pamatskolā – saraksti par parāda vai pārmaksas summām atrodas Bebru pagasta pārvaldes kasē;

● Komunālo pakalpojumu maksām Iršu pagastā – saraksti par parāda vai pārmaksas summām atrodas Iršu pagasta pārvaldes kasē.

● Skolēnu ēdināšanas maksas Pērses pamatskolā – saraksti par parāda vai pārmaksas summām atrodas Iršu pagasta pārvaldes kasē.

Norēķinus salīdzināt no 2016.gada 15.janvāra līdz 28. februārim.

Ja līdz noteiktam termiņam norēķini netiks salīdzināti, uzskatīsim Kokneses novada domes norēķinu atlikumus par pareiziem.

Neskaidrību gadījumā var vērsties: Kokneses novada domes grāmatvedībā vai zvanīt pa tālruni 651 33639; Bebru pagasta pārvaldē pie grāmatvedes vai zvanīt pa tālruni 651 64128 un Iršu pagasta pārvaldē pie grāmatvedes vai zvanīt pa tālruni 651 63681.

Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top