Lapas karte
AA+A++
A AAA
aizkraukles novads jaunumi

Par izglītojošu un aizraujošu vasaras piedzīvojumu Kokneses jauniešiem

22.07.2021

esf___ikvd_logo_ansamblis.jpgIlmāra Gaiša Kokneses vidusskolā 2021. gada vasarā tika īstenots biedrības "IN-LAAT” organizētais piecu aktivitāšu projekts "I.am.I" jeb "Es esmu es, esmu daļa no pasaules". Projekta mērķis - veicināt jauniešu personības izaugsmi, spēju un talantu apzināšanu, veiksmīgas personiskās dzīves veidošanu, jauniešu kompetenču pilnveidošana,  personīgo mērķu apzināšana un sasniegšana. Palielināt jauniešu motivāciju turpināt formālo izglītību un veicināt viņu aktīvu līdzdalību sabiedrības procesos.

 20 jaunieši saliedējās, trenēja savas sociālās prasmes caur dažādām sadarbību veicinošām aktivitātēm. Definēja savus personīgos mērķus un ieguva motivāciju kopīgam darbam. Jaunieši arī ieguva priekštatu par finanšu kompetenci un izpratni par prasmēm savu personīgo finanšu pārvaldīšanu.  Mācījās pelnīt, tērēt, krāt un dalīties! Ieguva prasmes veselīgā dzīves veida organizēšanā, trenējās sabalansētās ēdienkartes sastādīšanā, daudz uzzināja par regulārām fiziskajām aktivitātēm, to nepieciešamību ikdienas dzīvē. Projekta ietvaros jaunieši apguva pamatzināšanas par mūsdienīgo etiķeti un vairākām tās pielietošanas sfērām. Praktizējās galda klāšanā, iemācījās locīt salvetes un siet kaklasaiti vairākos veidos.

 Noslēguma nodarbībā ar kuģīti "Gulbis" jaunieši devās braucienā pa Daugavu, vērojot Kokneses vēsturiskās vietas, baudot dabas skatus un skaņas. Projekta noslēgumu atzīmēja ar kopīgo kliņģera baudīšanu. Nevar neatzīmēt jauku žestu no projekta dalībnieces – viena no mērķa grupas jaunietēm izcepusi kēksiņus, ar kuriem cienāja pārējos.

 Vairāk informācijas par projekta īstenošanas gaitu sociālā tīkla Faceebook lapā IAMI projekts un Instagram lapā IAMI projekts.

 Liels paldies Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolai, īpaši skolotājai Dacei Skopānei par veiksmīgu sadarbību, paldies Krodziņam "Rūdolfs" par ļoti garšīgām maltītēm, kā arī paldies Pumpurs un Kokneses pilsētas pašvaldībai!

 Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.4.0/16/I/001 "Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai" (PuMPuRS) ietvaros.

 Nodarbības atbalsta Eiropas Sociālā fonda finansēts projekts Nr. 8.3.4.0/16/I/001 "Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas risku samazināšanai".

 Informāciju sagatavoja:

Biedrība "IN-LAAT"

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top