Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/aktualitates1/no_15_februara_autobusa_reisa_no_rezeknes_uz_rigu_noteikts_stavesanas_laiks_pieturvieta_krustpils_stacija
Drukas datums: 02:32:07 20.07.2019

No 15. februāra autobusa reisā no Rēzeknes uz Rīgu noteikts stāvēšanas laiks pieturvietā “Krustpils stacija”07.02.2019

No 2019. gada 15. februāra Autotransporta direkcija maršruta Nr. 7992 Rīga-Rēzekne reisā, kas no Rēzeknes autoostas darbdienās un sestdienās iziet uz Rīgu plkst. 11.45, nosaka stāvēšanas laiku pieturvietā “Krustpils stacija”. Stāvēšanas laiks paredzēts 6 minūtes.

Ņemot vērā noteikto autobusa stāvēšanas laiku pieturvietā “Krustpils stacija”, tiek mainīts autobusa pienākšanas laiks Rīgas autoostā. Turpmāk autobuss Rīgas autoostā pienāks plkst. 16.07. Līdz šim autobuss pienāca plkst. 15.58.

Jaunie reisa laiki no 2019. gada 15.februāra:

Pieturvieta

Pienāk

Atiet

Rēzeknes AO

 

11:45

Rēzekne 2

 

11:54

Sakstagals

 

12:10

Viļānu AO

12:26

12:30

Varakļāni

 

12:43

Stirniene

 

12:54

Atašiene

 

13:10

Mežāre

 

13:23

Kūkas

 

13:33

Krustpils stacija

13:49

13:55

Pļaviņas

 

14:12

Koknese

 

14:30

Aizkraukles stacija

 

14:40

Ogres šoseja

 

15:30

Rīgas SAO

16:07