Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/aktualitates1/liktendarzs_aicina_uz_labdaribas_pasakumu_20_marta
Drukas datums: 22:34:34 05.07.2020

Likteņdārzs aicina uz labdarības pasākumu 20. martā11.05.2017

Šo piektdien, 20. martā, pulksten 19 Likteņdārza īstenotāji aicina uz „Mūzikas namu Daile”, kur notiks Likteņdārza tapšanai veltīts īpašs koncerts, kurā uzstāsies maestro Raimonds Pauls, Latvijas Radio bigbends un soliste Kristīne Prauliņa. Pēc koncerta labdarības izsolē būs iespējams iegādāties 70 mākslas un vēstures priekšmetus.

Koncertā skanēs Raimonda Paula mūzika - dziesmas ar Guntara Rača vārdiem, kuras izpildīs maestro visjaunākais atklājums - starptautisku konkursu laureāte – soliste Kristīne Prauliņa, un skaņdarbi, ko aranžējuši Kārlis Vanags un Gunārs Rozenbergs. Tāpat īpaši gaidīts ir arī Latvijas Radio bigbends, kas pēc vairāk nekā 16 gadu pārtraukuma tika atjaunots pagājušajā gadā. Bigbenda vadītājs - Māris Briežkalns, diriģents - Kārlis Vanags.

Pēc koncerta pasākuma apmeklētāji tiek aicināti piedalīties labdarības izsolē, kurā būs iespēja iegādāties rokrakstus, fotogrāfijas, gleznas, grafikas, tēlniecības un porcelāna darbus, kas līdz 20. martam apskatāmi galerijas „Daugava” jaunajās izstāžu telpās Rīgā, Ausekļa ielā 1. Galerija atvērta no otrdienas līdz piektdienai - no pulksten 11 līdz 18. Izsoles darbu katalogs apskatāms arī elektroniski - http://izsole.liktendarzs.lv/

Kopš 2008. gadā Koknesē top Likteņdārzs. Ar katru gadu un katru atbalstītāju mēs kopā arvien vairāk pietuvinām sapni par skaistu dārzu uz salas Daugavas vidū. Pavasara labdarības pasākums tradicionāli ievada Likteņdārza darbu sezonu. Par pasākumā iegūtajiem līdzekļiem tiek īstenoti lielākie sezonas darbi. Šogad turpināsim apmeklētāju autostāvvietas būvniecību, kas iesākta pagājušajā gadā.

Pasākumu atbalsta AS „Latvijas valsts meži”, Valsts kultūrkapitāla fonds un „Mūzikas nams Daile”. Aicinām atbalstīt Likteņdārzu, apmeklējot 20. marta pasākumu. Ieeja - ar ielūgumiem. Ielūgumus lūdzam iegādāties „Mūzikas namā Daile” vai pieteikt pa e-pastu info@koknesesfonds.lv vai tālruni 2947 6146.

Likteņdārza īstenotāju vārdā

Valda Auziņa,

„Kokneses fonda” valdes priekšsēdētāja