Latvijas Televīzijas ceturtā ziedojumu akcija27.08.2012

Latvijas Televīzijas un „Kokneses fonda” rīkotajā ziedojumu akcijā "Top Latvijas Likteņdārzs!" 24. augustā kopā saziedoti 28 000 latu. 21 931 lats tika saņemts ziedojumos pa tālruni un 1 032 lati – SMS ziedojumos. 5 037 latus Likteņdārza atbalstītāji akcijas dienās ziedoja uz vietas un Fonda norēķinu kontā. Akcijas laikā piesaistītie līdzekļi tiks ieguldīti Likteņdārza Skatu terases būvniecībā, kuras autori ir jaunie arhitekti Laura Laudere un Didzis Jaunzems sadarbībā ar SIA "Arhitektu birojs Jaunromāns un Ābele". Skatu terases būvniecība ir iesākta augustā, un to ir plānots pabeigt šā gada rudenī. Ar 26 000 EUR finansējumu būvniecību atbalsta Japānas fonds "Commemorative Organization for the Japan World Exposition (70)".

Fonda paldies Latvijas Televīzijai un akcijas vadītājiem Aijai Kincai un Jānim Gestem. Paldies Liepājas teātra direktoram Herbertam Laukšteinam un aktieriem - Anita Kvālai, Inesei Kučinskai, Sigitai Jevgļevskai, Edgaram Pujātam, Egonam Dombrovskim, Viktoram Elleram, Everitai Pjatai, Kasparam Kārkliņam, Pēterim Lapiņam, Anetei Berķei, Armandam Kaušelim, Edgaram Ozoliņam, Gatim Malikam, Ilzei Būdei, Ilzei Jurai, Inesei Jurjānei, Kasparam Godam, Leonam Leščinskim, Madarai Melnei, Marģeram Eglinskim, Jānim Dreiblatam – un mūziķiem - Valtam Pūcem, Raimondam Ozolam, Aijai Andrejevai, Andrim Ērglim, Normundam Kalniņam un Reinim Lapam - par savas uzstāšanās ziedojumu Likteņdārza projektam.

Fonds pateicas AS „Latvijas valsts meži” par nesavtīgu atbalstu Likteņdārzam vairāku gadu garumā un Fonda dibinātājai Baibai Rubesai par uzrunu no Oslo.

Paldies katram, kas 24. augusta vakarā bija Likteņdārzā – gan darbos, gan domās. Paldies visiem, kas palīdzēja šī pasākuma organizēšanā - AS "Latvijas valsts meži” Vidusdaugavas mežsaimniecībai, SIA „Fazer Latvija”, Kokneses novada domei, Kokneses novada domes Komunālajai nodaļai, Kokneses novada domes aģentūrai „Kokneses Tūrisma centrs”, Latvijas Skautu un gaidu centrālajai organizācijai, LR Aizsardzības ministrijas Jaunsardzes centra Kokneses nodaļai, SIA „Kokneses miesnieks”,SIA „Kokneses beķereja”, „SIA Dreamway”, Aivaram Aišpuram, Zemessardzes 55. kājnieku bataljonam, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Aizkraukles iecirknim, Kokneses pašvaldības policijas priekšniekam Dainim Ginteram un SIA „MRS Grupa” Ingai Vasiļjevai.

Fotogrāfijas no 24. augusta pasākuma apskatāmas – šeit. To autors – Jānis Brencis – kopš 2008. gada piedalās Likteņdārzā rīkotajos pasākumus un savu darbu ziedo Likteņdārzam.

Valda Auziņa,

"Kokneses Fonda" valdes priekšsēdētāja

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top