AA+A++
A AAA

Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu kross un vieglatlētikas sacensības Vecbebros

28.09.2017

img_8312.jpgVairāk kā 500 audzēkņi no 24 profesionālās izglītības iestādēm Latvijā savu sportisko garu un izturību 28. septembrī visas dienas garumā apliecināja Kokneses novada Bebru pagastā, Vecbebru stadionā, kur norisinājās Profesionālās izglītības sporta kluba „AMI” un Ogres Tehnikuma organizētās Latvijas profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu krosa un vieglatlētikas sacensības. „Ar jauno mācību gadu Ogres tehnikuma profesionālās izglītības programmu īstenošanas vieta ir arī Vecbebros, pateicoties veiksmīgai sadarbībai ar Kokneses novada domi, nolēmām sacensības šoruden rīkot Vecbebros, teicami renovētā  stadionā,” stāsta Ogres Tehnikuma direktore Ilze Brante.

 „AMI” sporta kluba vadītāja Irēna Bukovska ar saviem domubiedriem jau 28. reizi aicināja profesionālo skolu un tehnikumu audzēkņus piedalīties rudens krosa un vieglatlētikas sacensībās. 

Rīta pusē, kad sākās rudens krosa skrējiens, sportistiem veiksmi vēlēja Kokneses novada domes izpilddirektors Ilmārs Klaužs. Tradicionāli „AMI” rīkotais rudens kross notika Ogrē, Zilajos kalnos, bet šoreiz krosa dalībnieki varēja iepazīt sakopto Vecbebru centra apkārtni un  rudens zeltā rotāto Vecbebru muižas parku.  Puišiem krosa distances garums bija 3 km, bet meitenēm 1 km. Jaunieši pēc skrējiena atzina, ka viņiem palīdzējusi gan saulainā diena, kā radīta šādām sacensībām, un līdzjutēju atbalsts.

Uz sacensību svinīgu atklāšanu sportisti, spēļu rīkotāji un atbalstītāji pulcējās pēc krosa, kad jau bija zināmi skrējiena uzvarētāji.

Ilze Brante, Ogres Tehnikuma direktore, sirsnīgi sveicot klātesošos, sacīja: „Mēs visi kopā veidojam un attīstām Latvijas profesionālo izglītību, jo tikai spēcīgi sportisti, rūdīti treniņos, spēj arī izpildīt profesionālās kvalifikācijas prasības. Lai katrs jūsu starts ir izaugsme jūsu turpmākajā attīstībā un karjerā!” „Priecājamies, ka šogad sacensības notiek mūsu novadā! Paldies Ogres Tehnikumam un sporta klubam „AMI” un visiem skolu audzēkņiem, kuriem ir svarīgs sportisks un veselīgs dzīvesveids!” – savā uzrunā uzsvēra Kokneses novada domes priekšsēdētājs Dainis Vingris. Savukārt Irēna Bukovska, sporta kluba „AMI” valdes priekšsēdētāja,  novēlēja: „Būt veselam un mundram ir moderni! Varat sevi uzskatīt arī par Eiropas Olimpiskās nedēļas dalībniekiem!”  

Par godu spēļu atklāšanai mastā tika uzvilkts sporta kluba „AMI” karogs, bet skolu jaunieši pēc kopīgi noskrietā goda apļa turpināja sacensības dažādās vieglatlētikas disciplīnās.

Cerams, ka arī turpmāk Vecbebros ar Ogres Tehnikuma ierosmi notiks tikpat vērienīgi pasākumi!

Sarmīte Rode

Daces Svētiņas foto

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top