Lasītāju klubiņa otrā tikšanās27.11.2019

26. novembrī Kokneses pagasta bibliotēkā uz otro tikšanos pulcējās Lasītāju klubiņa dalībnieces. Prieks par aktīvajām kundzēm, prieks, ka mūsu klubiņā ir arī jauna dalībniece. Ko darījām?

 Lasītāju klubiņa dalībnieces iepazinās ar jaunākajām grāmatām, izvēlējās sev lasīšanai tīkamākās. Pārrunājām iespēju lasīt e-grāmatu, saņemot piekļuves datus bibliotēkā. Uzklausījām Vijas kundzes pārdomas par Dž. Džoisa grāmatu "Uliss" Dz. Soduma tulkojumā, atzīstot, ka līdz šā darba lasīšanai  mums vēl jāizaug.  Ja ir kāds, kurš vēlētos klubiņā pastāstīt par šo darbu ar degsmi, gaidīsim!

16 dažādos notikumos atcerējāmies 90. gadus Latvijā, savā dzīvē un atmiņās (repšiki, Imanta-Babīte, Makdonalda atvēršana Latvijā, ārzemju preču iepakojumu vērtība, degvielas krīze, pirmais atjaunotās Latvijas prezidents Guntis Ulmanis…)

Pateicoties erudītajai un zinošajai Spodrai Briedei, daudz interesanta uzzinājām par 1905.gadu Koknesē, domās un fotogrāfijās izstaigājām 1905.gada ielu, ielūkojoties gandrīz katra nama vēsturē, protams, neaizmirstot arī Kokneses personības!

Ar aplausiem noklausījāmies Vijas kundzes emocionālo eseju  " ...es esmu visiem un nevienam / un manas jaunības man žēl".

Decembrī klubiņa dāmas bauda dažādus svētku pasākumus, tādēļ tiksimies janvārī! Plānosim kopīgu braucienu uz Aizkraukli (Padomju laika muzeja ekspozīcija un citi objekti)  kopā ar akcijas "100 līdz 100" dalībniecēm. Par visām detaļām izstāstīšu nākamā gada sākumā.

 Paldies par kopā pavadīto interesanto vakaru!

Ingrīda Grūbe,

Kokneses pagasta bibliotēkas bibliotekāre

                

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top