Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/aktualitates1/labo_darbu_nedela_irsos
Drukas datums: 01:51:44 27.01.2022

Labo darbu nedēļa Iršos

18.10.2021

img_20211008_141753.jpgVisā Latvijā no 4. līdz 10. oktobrim norisinājās akcija "Labo darbu nedēļa 2021!", ko jau trīspadsmito gadu organizē labdarības organizācija Palīdzēsim.lv. Šajā laikā pastiprināta uzmanība tiek pievērsta palīdzībai, kuras sniegšanai nav nepieciešams liels finansiālais ieguldījums.      

Šajās dienās vēlējāmies paveikt gana daudz, kopīgi mums izdevās šo to īstenot, lai gan daži darbi un ieceres vēl turpinās. Zelta rudenī visburvīgākie un jautrākie pasākumi ir lapu grābšana, ko paveicām gan pie Iršu baznīcas, gan ĢAC ''Dzeguzīte''. Te aktīvi darbojās skolas bērni un jaunieši. 

Tā kā oktobrī atzīmē gan Senioru dienu, gan Dzīvnieku aizsardzības dienu, tad sarūpējām nedēļas favorītus - banānus ĢAC ''Dzeguzīte'' un SAC ''Kastaņas" iemītniekiem, kā arī kaķu barību dzīvnieku aizsardzības biedrībai ''Felida''.Tā vēl jānogādā.      

Turpinās aktīva makulatūras vākšana. Šogad, atsaucoties aicinājumam, sarūpējām ziedojumus - rudens veltes Rīgas Garīgajam semināram (Rīgas Teoloģijas institūtam).     

Šis gads ir īpašs ar to, ka pastāv pulcēšanās ierobežojumi, bet vienlīdz tas ir lielisks iemesls, lai nelielās grupās - ģimenēs, darba kolektīvos vai klasēs varētu kopīgi veikt savu labo darbu, tā gan sniedzot kādam atbalstu, gan pašiem esot kopā vienotā komandā.      

Šobrīd īpaši svarīgi ir būt kopā un atbalstīt vienam otru, vajadzības pēc dažāda veida palīdzības un atbalsta esot pat dubultojušās.    

Milzīgs PALDIES  ikvienam, kurš aktīvi iesaistās! Darot kopā, var izdarīt vairāk labu darbu! Mums padomā jau nākošie! 

 Daiga Andersone,

 kultūras darba organizatore Iršos