Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/aktualitates1/koknesiesi_starptautiskajas_hanzas_dienas_pleskava
Drukas datums: 08:09:45 09.12.2019

Koknesieši Starptautiskajās Hanzas dienās Pleskavā28.06.2019

No 27. līdz 30. jūnijam 39. Starptautiskajās Hanzas dienās Pleskavā, Krievijas Federācijā, starp citām pilsētām, svētku dalībniecēm, plīvo arī Senās Hanzas pilsētas Kokneses karogs. Koknesiešu delegācijas 42 cilvēku sastāvā ir Kokneses novada domes pārstāvji, deputāti, vidējās paaudzes deju kolektīvs "Rats", folkloras kopa "Urgas" un Kokneses tūrisma un informācijas centra darbinieces ar plašu informatīvo materiālu klāstu.

Delegācijas vadītāja Anita Šmite, sūtot sveicienus no Pleskavas, stāsta, ka šodien, 28. jūnijā, notiks pirmie divi koncerti, kuros latviskos deju rakstus izdejos deju kolektīva "Rats" puiši un meitas, bet latviešu tautas dziesmu virtenes vīs folkloras grupas "Urgas" dalībnieki. Plašajā Hanzas tirgū Kokneses tūrisma un informācijas centrs prezentēs Kokneses novada daudzpusīgo tūrisma piedāvājumu. Šodien notiks Latvijas Hanzas pilsētu delegātu tikšanās, kur piedalīsies arī mūsu pašvaldības deputāti, lai kopīgi pārrunātu Latvijas Hanzas pilsētu darbošanos nākotnē un apspriestu ideju par nacionālās komitejas izveidošanu.

"Mums ir gods būt šajos svētkos astoņu Latvijas Hanzas pilsētu vidū un popularizēt savu novada tautas mākslas tradīcijas, vēstīt par tūrisma nozares sasniegumiem. Piedaloties starptautiskajās Hanzas dienās, vissvarīgākais ir starptautisku kontaktu veidošana, kas paver jaunas iespējas tūrisma veicināšanā," teic Anita Šmite.

Lai mūsu delegācijas dalībniekiem skaistiem notikumiem piepildītas šīs svētku dienas!

Sarmīte Rode,

Tūrisma un sabiedrisko attiecību nodaļa