Kokneses pagasta bibliotēkā IR savs Lasītāju klubiņš!31.10.2019

Kas var būt patīkamāk kā sastapt līdzīgi domājošus cilvēkus? Šāds patīkams notikums bija Kokneses pagasta bibliotēkā 29.oktobrī, kad  savu darbību  sāka Lasītāju klubiņš. 

Uz pirmo tikšanos atnāca sešas brīnišķīgas kundzes, kurām ir milzīga dzīves un izlasītā pieredze, fantastiskas stāstīšanas prasmes un anekdošu krājumi! Kuras pašas ir grāmatas vērtas! Varētu klausīties un baudīt šos stāstus līdz bezgalībai!

Ar muzikālu sveicienu mūs iepriecināja Kokneses Mūzikas skolas dziedošās meitenes. Paldies par atsaucību skolotājām Leldei Kamzolei-Gagainei un Ilonai Makareni. Jūs esat brīnišķīgi mūsu kaimiņi!

Pie rudenīgās noskaņās klāta galda sarunu sākām par grāmatu lasīšanas ieradumiem, mīļākajām grāmatām, grāmatu tēliem, ar kuriem sevi asociējam. Izrunājām dažādus praktiskas dabas jautājumus, vēlmes, uzklausījām ieteikumus. Nolēmām, ka darbosimies, sekojot līdzi laikam un tam, galvenais, ko vēlamies pašas. Pieļaujam, ka noteikti varētu tikties arī ārpus bibliotēkas telpām, braukt uz kādiem literārajiem pasākumiem, citiem Lasītāju klubiņiem, skatīties kopā filmas, teātri… Iespējams ir viss.

Tikšanās notiks reizi mēnesī. Ja vēlies pievienoties, tad zini, ka tiksimies 26.novembrī (otrdiena) plkst. 17.00 bibliotēkā. Saruna plānota par 1905.gadu Koknesē - kas bija, nebija, ko zinām, nezinām. Par 90.gadiem dzīvē, literatūrā, Koknesē, modē, mūzikā, par Literatūras un tupeņmizu pīrāga biedrību. Plānosim ko skaistu Ziemassvētku gaidīšanas laikam. Lai viss norunātais neaizmirstos, Lasītāju klubiņa dalībniecēm tika īpaši blociņi un pildspalvas ar Kokneses bibliotēkas logo. Uz tikšanos!  

Ingrīda Grūbe, 

Kokneses pagasta bibliotēkas bibliotekāre

back to top