Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/aktualitates1/kokneses_novada_uzstadita_jauna_tele2_3g_bazes_stacija
Drukas datums: 22:50:52 30.09.2020

Kokneses novadā uzstādīta jauna Tele2 3G bāzes stacija15.11.2012

Kokneses novada Bebru pagastā darbu sākusi jauna Tele2 trešās paaudzes jeb 3G bāzes stacija. Tās uzstādīšana ir būtiska, jo nodrošina ne tikai augstvērtīgu sakaru kvalitāti, bet arī ātrgaitas mobilā interneta iespējas Tele2 tīklā visā apdzīvotajā teritorijā.

Tele2 tehniskā direktore Līga Krūmiņa: “Priecājamies, ka Bebru pagasta iedzīvotājiem ir pieejams ātrgaitas mobilais internets. Jau tagad Tele2 Latvijā piedāvā ātrāko mobilo internetu saskaņā ar Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas jaunākajiem datiem, un Tele2 mērķis ir turpināt attīstīt 3G tīklu, lai nodrošinātu ātru mobilo internetu arvien lielākā valsts teritorijā, tajā skaitā arī mazāk apdzīvotās vietās.”

Tele2 tīkla modernizācijas Vidzemē ietvaros uzņēmums kopumā ir uzcēlis 32 jaunas 3G bāzes stacijas, tādējādi jau 84% reģiona iedzīvotāju nodrošinot mobilo internetu. Pēdējo divu gadu laikā Vidzemē mobilā interneta patēriņš Tele2 tīklā ir palielinājies par 80% un šobrīd jau vairāk nekā trešdaļa Tele2 klientu šajā reģionā lieto mobilo internetu telefonā vai datorā. Tāpat pieaudzis arī to Vidzemes iedzīvotāju skaits, kuri izvēlas mobilo internetu datorā, ar to aizvietojot fiksēto pieslēgumu.

Šogad Tele2 ir veiksmīgi iesācis un nākamgad pabeigs daudzmiljonu tīkla infrastruktūras modernizācijas projektu visā Latvijas teritorijā, un tā realizācijai Tele2 ir noslēdzis daudzmiljonu līgumu ar Nokia Siemens Networks. Tīkla modernizācija tiks veikta gada laikā līdz 2013.gada 1.ceturksnim un nozīmē to, ka Tele2 ne tikai ievieš jaunākās tehnoloģijas tīkla darbības nodrošināšanā, bet arī maina esošo bāzes staciju aparatūru, paralēli būvējot jaunas bāzes stacijas. Pirmās projekta daļas ietvaros ir nomainīta Tele2 tīkla infrastruktūra Vidzemē. Pašlaik Tele2 jau maina tīklu Latgalē, kam sekos Zemgale un Kurzeme, savukārt nākamgad Tele2 modernizēs tīklu Rīgā, Jūrmalā un Saulkrastu un Tukuma novados. Pēc Tele2 tīkla modernizācijas ātrgaitas mobilais internets (3G tīkls) būs pieejams jau 95% iedzīvotāju, un pakāpeniski visā tīklā tiek ieviests mobilā interneta ātrums līdz 42mbps.

Tele2 12 darbības gadu laikā valstij nodokļos samaksājis 163 miljonus latu un kopējie kapitālieguldījumi sasnieguši 157 miljonus latu. Tele2 ir tirgus līderis balss klientu skaita ziņā, un Tele2 klientu skaits šā gada 3.ceturksnī sasniedza 1 041 700, pieaugot par 20 264 klientiem. Tāpat Tele2 ir klientu uzslavētākais uzņēmums mobilo sakaru nozarē.

Kontaktinformācija:

Egita Māliņa

Tele2 sabiedrisko attiecību konsultante

+371 26494030, egita.malina@hkstrategies.com

Par Tele2

Tele2 filozofija ir piedāvāt augstu kvalitāti par labāko cenu. Uzņēmums piedāvā pēcapmaksas un priekšapmaksas mobilo sakaru pakalpojumus ar zīmoliem Tele2 un Zelta Zivtiņa. Juridiskām personām Tele2 Bizness nodrošina individuālu pieeju un piemērotākos mobilo sakaru risinājumus. Tele2 pakalpojumi ir pieejami klientu apkalpošanas centros visā Latvijā, kā arī pirmajā telekomunikāciju interneta veikalā www.tele2.lv ar bezmaksas piegādi visā valsts teritorijā. Saskaņā ar Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas jaunākajiem mērījumiem Tele2 nodrošina ātrāko mobilo internetu Latvijā. Tāpat Tele2 jau otro gadu pēc kārtas ir uzslavētākais mobilo sakaru operators Latvijā, ko apliecina Labsserviss.lv.

Tele2 ir Tele2 AB grupas uzņēmums, kas ir viena no Eiropas vadošajām telekomunikāciju kompānijām un nodrošina mobilos sakarus, datu pārraidi, fiksētos telekomunikāciju un interneta pakalpojumus vairāk nekā 36 miljoniem klientu 11 valstīs. Latvijā Tele2 pakalpojumus lieto vairāk nekā miljons klientu.