faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Kokneses novada uzņēmēji godā ceļ novadā ražoto produkciju18.03.2019

Gandrīz nedēļas garumā, no 13.-17. martam, Aizkrauklē notika “Uzņēmēju dienu 2019” pasākumi, kuros  gan aizkraukliešiem, gan kaimiņu novadu iedzīvotājiem tika piedāvāta iespēja smelties zināšanas un jaunu informāciju, apmeklējot dažādas bezmaksas apmācības, efektīvas pārmaiņu vadības un karjeras un izaugsmes dienas pasākumus, kā arī tradicionālajā izstādē – gadatirgū iepazīt un iegādāties mājražotāju, amatnieku un citu uzņēmēju produkciju, piedalīties loterijās, konkursos, degustācijās.

Arī koknesieši, atbalstot Aizkraukles “Uzņēmēju dienu 2019” pasākumus, devās gan uz dažādām apmācībām, gan ar plašu pārstāvniecību piedalījās izstādē – gadatirgū. Jau astoto gadu LLKC Kokneses novada lauku attīstības konsultants kopā pulcēja savus novada darbīgos uzņēmējus, lai kopā pārstāvētu Kokneses novadu. Kā ierasts, arī šogad tirgus apmeklētāji varēja iepazīties ar ražotājiem un iegādāties dažādus produktus, kā arī uzzināt par pakalpojumiem. Šajā pasākumā satiekas amatnieki, uzņēmēji, zemnieki, ražotāji, pašvaldības, tūrisma centri un skolēnu mācību uzņēmumi, lai izrādītu savu veikumu un gūtu jaunu pieredzi. Šogad kopā pasākumā piedalījās pusotrs simts uzņēmēju no vietējiem reģioniem, dažādām Latvijas vietām un Lietuvas pārstāvji.

Koknesieši dalībnieku vidū izcēlās gan ar plašo pārstāvniecību, gan ar stenda vizuālo noformējumu, par ko tika piešķirta organizatoru Pateicība ar novērtējumu “Skaistākais novada tēls” Kokneses novads. Par lielisko kopdarbu izstādē – gadatirgū Kokneses novada dome izsaka sirsnīgu pateicību visiem Kokneses stenda dalībniekiem.

Arī šogad apmeklētājus lutinājām ar Latvijā labi pazīstamo zemnieku saimniecībā „Vecsiljāņi” ražoto „Ievas sieru”, SIA “Kūpiņsalas” kūpinātajām zivīm, Gitas Tenisas gatavotajām garšvielām, Ģirts Ločmeļa veselīgajiem ogu pulveriem un sulām, bioloģiskās zemnieku saimniecības „Janavas” labumiem – sejas krēmu “Beāte”, tonikiem, garšaugu maisījumi, zāļu tējām. Par atpūtas iespējām Kokneses novadā, gaidāmajiem pasākumiem un tūrisma jaunumiem vēstīja Kokneses tūrisma informācijas centrs, savukārt Likteņdārza administratīvā direktore Linda Galino stāstīja par Likteņdārza jaunās sezonas pasākumiem un turpmākajiem darbiem, kā arī ikvienam interesentam bija iespēja izstādes laikā pasūtīt bruģakmeni ar savu vai sava drauga vārdu. Neiztrūkstoši Kokneses stendā bija iegādājami arī SIA "Kāpiņa" kvalitatīvie dabīgās ādas izstrādājumi - jostas, maki, somas, rokassprādzes u.c. darinājumi. Arī čaklās Kokneses rokdarbnieces Laima Antoneviča, Olga Noreika un Spodra Briede apmeklētājiem piedāvāja plašu rokdarbu klāstu, savukārt pie Benitas Rugaines bija iespēja iegādāties krūzes, apgleznotas ar latvju rakstiem. Mazu un lielu apmeklētāju interesi rosināja Evitas Briņķes un Anitas Ozolas piedāvājums izstādē – sejas apgleznošanas darbnīcā ar Anitas Ozolas gādību uz bērnu sejām tapa īsti mākslas darbi, kas iepriecināja jaunākos izstādes apmeklētājus, tikmēr vecākus priecēja Evitas Briņķes darinātie tērpi, somas, dažādi rokdarbi un darinājumi.

Piedaloties "Uzņēmēju dienās", kopīgi priecējām visus izstādes dalībniekus, apskatījām citu paveikto, kā arī guvām jaunas idejas turpmākajam darbam. Paldies mūsu novada uzņēmējiem un amatniekiem par piedalīšanos, godā ceļot Kokneses novada ražojumus!

Anita Šmite,

Tūrisma un sabiedrisko attiecību

Nodaļas vadītāja

Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top