Kokneses novada domē Ēnu diena jau sākusies!10.02.2020

Šogad Ēnu diena Latvijā norisināsies 12. februārī, bet Kokneses novada domē pirmie ēnotāji  no Pērses sākumskolas jau ieradās šodien, 10. februārī.

Pērses sākumskolas skolēnus un skolotājus novada domē sagaidīja pašvaldības vadītājs Dainis Vingris. Viņš pastāstīja par savu ikdienas darbu un iepazīstināja ar domes speciālistiem. Viens skolēns bija izvēlējies tuvāk iepazīt domes juristes darbu, vēl citi uzzināja, ar ko nodarbojas Attīstības nodaļa, kā norit darbs Grāmatvedības nodaļā. Savukārt tikšanās ar pašvaldības policistu Daini Ginteru vairākiem skolēniem raisīja domas, ka arī viņi nākotnē varētu izvēlēties policista profesiju. 

Karjeras konsultante Olita Ruža un Pērses sākumskolas kolektīvs pateicas Kokneses novada domes speciālistiem par skolēniem veltīto laiku un interesanto stāstījumu!

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.

Tūrisma un sabiedrisko attiecību nodaļa

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top