Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/aktualitates1/kokneses_novada_dome_aicina_izteikt_viedokli_par_kokneses_un_ogres_novadu_administrativo_teritoriju_robezu_grozisanu
Drukas datums: 14:45:50 26.05.2020

Kokneses novada dome aicina izteikt viedokli par Kokneses un Ogres novadu administratīvo teritoriju robežu grozīšanu08.05.2012

No 2012. gada 5. aprīļa līdz 15. maijam Kokneses novada dome veic publisko apspriešanu ar mērķi noskaidrot Kokneses novada iedzīvotāju viedokli par Kokneses un Ogres novadu administratīvo teritoriju robežu grozīšanu, lai vēsturiski Kokneses pagasta un Bebru pagasta teritorijās ietilpušās teritorijas iekļautu Kokneses novadā un izveidotu optimālu novada teritoriju.

Iedzīvotāju viedoklis tiks noskaidrots par 2 jautājumiem:

  1. Vai iedzīvotāji atbalsta Kokneses un Ogres novadu administratīvo teritoriju robežu grozīšanu, nosakot to pa Lobes ezera vidu, atbilstoši ezera krasta līnijai Kokneses novada pieguļošajām zemēm;
  2. Vai atbalsta Kokneses un Ogres novadu administratīvo teritoriju robežu grozīšanu, nosakot to atbilstoši vēsturiskajām robežām pēc stāvokļa uz 1940.gada 21.jūliju - nosakot novadu robežu pa Lokmanes upi.

Viens respondents drīkst aizpildīt tikai vienu anketu. Katram no jautājumiem jāatzīmē tikai viena atbilde. Ja respondentam nav viedokļa par kādu no šiem jautājumiem, uz to var neatbildēt.

Anketas pieejamas pagastu pārvaldēs un pašvaldības mājas lapā www.koknese.lv (sadaļā Sabiedrība/Sabiedriskā apspriešana). Sniegtās atbildes būs konfidenciālas un tiks izmantotas tikai apkopotā veidā. Aptaujas rezultātu apkopojums tiks publicēts „Kokneses Novada Vēstis” jūnija izdevumā un ievietots Kokneses novada domes mājas lapā www.koknese.lv.

Aizpildītās anketas jāievieto speciāli tām paredzētajās aptaujas kastītēs, kuras atrodas Kokneses novada domes ēkas pirmā stāva foajē (Melioratoru ielā 1, Koknesē), Bebru pagasta pārvaldē („Papardes”, Vecbebros, Bebru pag.), Iršu pagasta pārvaldē („Kūlēni”, Iršu pag.), vai jānodod domes un pagastu pārvalžu sekretariātos, pagastu bibliotēkās, vai sūtīt pa pastu uz adresi: Melioratoru iela 1, Koknese, Kokneses pag., Kokneses nov., LV-5113.

 

  • Aptaujas anketu par Kokneses un Ogres novadu administratīvo teritoriju robežu grozīšanu skatīt šeit.