Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/aktualitates1/kokneses_novada_1__4_klasu_skoleni_macibas_klatiene_vel_neatsaks
Drukas datums: 15:06:02 23.04.2021

Kokneses novadā 1. – 4. klašu skolēni mācības klātienē vēl neatsāks

19.02.2021

macibas_1_4_klasem.jpgNo pirmdienas, 22. februāra, mācības klātienē atsāks 1.- 4. klases pašvaldībās ar zemu Covid-19 saslimstību. Valdība ar 18. februāri noteikusi, ka turpmāk vispārējās izglītības procesa organizēšanā tiks ņemts vērā reģionālais princips, proti, ka tajās pašvaldībās, kurās 14 dienu kumulatīvā saslimstība ar Covid-19 ir zemāka par 200 saslimušajiem uz 100 000 iedzīvotāju, pie konkrētiem nosacījumiem var atsākt klātienes mācības. Kokneses novada pašvaldība pirms divām nedēļām bija to pašvaldību sarakstā, kurās varētu atsākt mācību darbu klātienē, taču šobrīd situācija ir mainījusies.

Kokneses novada izglītības iestādēs 1. - 4. klašu skolēni mācības turpinās attālināti, jo izglītības iestādēs strādājošo vidū ir konstatēti saslimšanas gadījumi ar Covid-19. 

Līdz 24. februārim mājas karantīna noteikta Bebru pamatskolas pedagogiem un tehniskajiem darbiniekiem, jo ir saslimuši pieci skolas darbinieki. Savukārt līdz 5. martam slēgta Pērses sākumskola, kur Covid-19 pozitīvs testa rezultāts apstiprināts vienam tehniskajam darbiniekam. Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā saslimšana ar Covid-19 atklāta diviem pedagogiem.

Kokneses novada domes priekšsēdētājs Dainis Vingris skaidro, ka, tiklīdz situācija uzlabosies, pašvaldība lems par 1.- 4. klašu skolēnu mācību uzsākšanu klātienē.

Kokneses novada domes

Tūrisma un sabiedrisko attiecību nodaļa