Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/aktualitates1/kokneses_amatierteatra_izradei_augstakais_vertejums_regionalaja_skate
Drukas datums: 08:00:21 04.07.2020

Kokneses amatierteātra izrādei augstākais vērtējums reģionālajā skatē28.03.2019

Kokneses amatierteātris ar Pēra Ulofa Enkvista "VECTĒVA MĀJA" lugas iestudējumu, piedaloties Latvijas amatierteātru iestudējumu reģionālajā skatē, ieguvis AUGSTĀKO pakāpi (49 punkti) un izvirzīts skates "GADA IZRĀDE -2018" finālam Dailes teātrī 27.,28. aprīlī. 

Izrādes režisore ir Inguna Strazdiņa, galvenajā lomā pārliecinoši iejuties Reinholds Sprukulis. Lugas pirmizrāde Kokneses kultūras namā notika pagājušā gada sākumā. Sirsnīgi sveicam Kokneses amatierteātri ar augsto vērtējumu!

Lugas centrā ir pusaudzis, kurš, nonācis psihiatriskajā slimnīcā, iedomājas sevi sarunājamies ar Dievu, kurš iemiesojies… kaķī. Izrāde ir dramatisks vēstījums par to, kas notiek jauna cilvēka dvēselē, kad tiek sagrauti viņa sapņi, zaudēta vectēva māja, vienīgā vieta, kur varēja sajust mīlestību.

Inguna Strazdiņa teic: "Paldies maniem aktieriem Reinholdam un Evitai,scenogrāfam Ivaram un tērpu autorei Annai Marijai, paldies tehniskajiem palīgiem Alenam, Guntim, Jānim un, protams, mūsu SKATĪTĀJIEM, jo bez Jums izrādei nedzimt un nedzīvot...." 

"GADA IZRĀDE 2018" finālā piedalīsies 10 izrādes, ko rādīs amatierteātri no Balviem, Saldus, Liepājas, Ventspils, Smiltenes, Rīgas, Rēzeknes, Jūrmalas un Ogres.

Tūrisma un sabiedrisko attiecību nodaļa