Lapas karte
AA+A++
A AAA

Jaunās sniega lāpstas pirmā darba diena

08.03.2021

img_20210308_wa0010.jpgPirmajā pavasara mēnesī ziema vēl negrib atkāpties. Šodien, 8. martā, Kokneses pagasta Komunālās nodaļas traktors John Deere 5115M pirmo reizi devās izmēģinājuma braucienā ar jauno sniega lāpstu, tīrot Parka un Daugavas ielas.

Labiekārtošanas darbu veikšanai un ceļu uzturēšanai traktoru John Deere 5115M ar frontālo iekrāvēju Kokneses pagasta Komunālā nodaļa iegādājās aizvadītā gada nogalē. Kokneses novada domes sēdē 27. janvārī tika piešķirti papildu līdzekļi – 3800 eiro sniega lāpstas un priekšējās uzkares iegādei. Traktoram jauno aprīkojumu Komunālā nodaļa iegādājās februāra mēnesī. Kokneses novada domes priekšsēdētājs Dainis Vingris teic, ka modernā tehnika ir vērtīgs ieguldījums Kokneses pagasta Komunālās nodaļas darba apstākļu uzlabošanā.

5. martā Aizkrauklē, SIA "Hidronex", traktoram tika veikta hidraulikas sistēmas uzstādīšana, bet Komunālās nodaļas saimniecības pārzinis Aldis Neija un traktora vadītājs Edvīns Lazdiņš veica sniega lāpstas pievienošanu. 

Aldis Neija stāsta, ka ziemas sezonā jauno traktoru izmantoja ielu apstrādei ar pretslīdes materiāliem, bet pavasarī un vasarā būs jāveic saimnieciskie darbi teritorijas labiekārtošanā.

Traktora John Deere 5115M vadītājs Edvīns Lazdiņš atzīst, ka ir prieks strādāt ar modernu traktoru, kuram ir plašs funkciju pielietojums.

Droši vien, ka šomēnes sniega lāpstai daudz darba nebūs, bet pirmā darba diena veiksmīgi aizvadīta!

Kokneses novada domes

Tūrisma un sabiedrisko attiecību nodaļa

 

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top