Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/aktualitates1/jaunaka_informacija_par_situaciju_gimenes_atbalsta_centra_dzeguzite
Drukas datums: 13:20:07 23.04.2021

Jaunākā informācija par situāciju Ģimenes atbalsta centrā "Dzeguzīte"

21.01.2021

veseliba.jpgĢimenes atbalsta centrā "Dzeguzīte" kopš tika konstatēti saslimšanas gadījumi ar koronavīrusu, reizi nedēļā iestādes darbiniekiem veic Covid-19 testu pārbaudi. "Dzeguzītes" direktore Gaļina Kraukle informē, ka šonedēļ, 20. janvārī, iestādē strādājošie 24 darbinieki nodeva Covid-19 analīzes. Rezultāti liecina, ka pozitīvs tests ir tikai vienam darbiniekam, kurš nestrādā pie klientu aprūpes, bet veic citus pienākumus. Jau tika informēts, ka pagājušajā nedēļā, 15. janvārī, pēc testu veikšanas saslimšana ar Covid-19 tika apstiprināta 4 darbiniekiem. Iepriecina ziņa par situācijas veiksmīgu uzlabošanos.

Atgādinām, ka 15. janvārī analīzes nodeva arī pieaugušo sociālās aprūpes nodaļas klienti. Diviem senioriem tika atklāts pozitīvs rezultāts. No 14 iepriekš saslimušajiem klientiem pozitīvs tests ir vienam slimniekam, pārējie 13 ir veiksmīgi atveseļojušies. No jauna saslimis viens cilvēks. Abiem saslimušajiem ir viegla slimības gaita, nav paaugstināta temperatūra.

Iestādes vadītāja teic, ka pašreiz tiek gaidīta informācija no Centrālās laboratorijas par atkārtotu Covid-19 testu veikšanu pieaugušo sociālās aprūpes klientiem.

Vēlam "Dzeguzītes" kolektīvam spēku un izturību, bet saslimušajiem drīzu atveseļošanos!

Kokneses novada domes

Tūrisma un sabiedrisko attiecību nodaļa