Jauktais koris "Alaine" Madonā04.02.2019

Neskatoties uz dziļo sniegu un vīrusu draudiem, jauktais koris "Alaine", atsaucoties Madonas kultūras nama senioru jauktā kora "Mantojums" ielūgumam, 26.janvārī piedalījās pasākumā "Lai sasaucamies, lai dziedam!" Madonas pilsētas kultūras namā.

 "Sasaukšanās" bija patiesi jauka. Izrādījāmies ģeogrāfiski, gandrīz tuvākais kolektīvs. Mūs iepriecināja gan mājinieku jauktais koris "Mantojums", gan senioru koris "Mežābele" no Smiltenes, Rīgas Latviešu biedrības koris "Erelbe" un tā sastāvā esošais sieviešu vokālais ansamblis, kā arī Valmieras kultūras centra divi kolektīvi: jauktais koris "Sudrablāse" un vīru koris "Baltie bērzi". 

Lielu prieku sagādāja tas, ka koru izvēlētais repertuārs bija ļoti daudzveidīgs. Arī paši dziedājām savas iemīļotākās dziesmas. Samērā plašo koncertu vēl interesantāku darīja atjautīgās Cūciņas (sagaidām taču Cūkas gadu), kā pasākuma vadītājas, šarms un Madonas senioru deju kopas "Atvasara" dejotāju raitais solis.

Noslēgumā sekoja kolektīvu saviesīgs pasākums ar iespēju pašiem padejot, patīkami atpūsties. Mēs allaž priecājamies par dalību dažādās norisēs. Tas rosina darboties, apgūt jaunas dziesmas.

 Liels paldies Kokneses novada pašvaldībai par sniegto atbalstu transporta sarūpēšanā.

Valda Kalniņa, 

kora dziedātāja 

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top