Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/aktualitates1/jau_piekto_gadu_kopa_ar_ziemassvetku_veciti_iepriecina_lielus_un_mazus
Drukas datums: 06:32:19 07.06.2020

Jau piekto gadu kopā ar Ziemassvētku vecīti iepriecina lielus un mazus04.01.2013

„Es joprojām kā bērnībā ticu Ziemassvētku brīnumam un man patīk pašai radīt brīnumu citiem”,teic Bebru internātvidusskolas skolotāja Daiga Andersone. Jau piekto gadu Ziemassvētku laikā Daiga un viņas domubiedri radījuši svētku prieku lieliem un maziem Bebros un tuvākajā apkaimē.

Iepriekšējos četros gados Daiga ar saviem atbalstītājiem sarūpēja saldumu paciņas vientuļajiem pensionāriem, bērniem invalīdiem un kuplām daudzbērnu ģimenēm, bet Ziemassvētku vecītis tās palīdzēja nogādāt līdz viņu mājām. Savā piektajā darbošanās gadā Daiga ar savējiem svētku gaidītājus pārsteidza ar muzikālu programmu „Kaķīša Laķīša Ziemassvētki”. „Mēs iespaidojāmies no bērnu iemīļotās koncertprogrammas „Ziemassvētki brīnumskapī”, stāsta Daiga, kura lieliski iejutās Kaķīsa Laķīsa lomā, bet viņas māsa Gunta Andersone pārtapa par draiskulīgu garausi.

Abus draugus atbalstīja arī Lāsma Ruža-Riekstiņa un mazie bekvokālisti kaķēni Riekstrozīši – Estere, Zanda, Līga, Anete, Viesturs un, protams, visu gaidītais Ziemassvētku vecītis. Lai skatītājiem būtu interesantāk vērot „Kaķīša Laķīša Ziemassvētus”, tika uzšūtas krāšņas maskas. Muzikālo sveicienu svētkos Daiga ar savu radošo komandu veltīja Bebru pagasta vecļaudīm Ziemassvētku pasākumā, Bebru pagasta pirmsskolas vecuma bēniem, kuri neapmeklē bērnudārzu, kā arī ciemojās Iršu pagasta pensionāru ballē, Pansijā Ģimenes krīzes centrā „Dzeguzīte” un pansionātā Liepkalnē. Daiga atzīst, ka viņai un pārējām koncerta veidotājām tā ir bijusi lieliska iespēja vēl vairāk pavadīt laiku ar saviem bērniem, kopā mācoties dziesmas, dejas un rotaļas, kopā piedzīvojot uzstāšanās prieku. Daiga ir māmiņa četrgadīgajai Esterei - vienai no mazajām bekvokālistēm un pavisam droši var teikt, ka itin drīz viņai piebiedrosies brālītis Valters.

Vai tas nav Ziemassvētku brīnums, ja kādā noskumušā sirdī ielīst prieks, veroties bērnu mirdzošajās acīs? Šajos svētkos ieguvēji bija visi - gan tie, kuri saņēma kā dāvanu bērnu un viņu vecāku sarūpēto pārsteigumu, gan paši svētku radītāji. Iesācies jauns gads, lai tajā mums nepietrūkst ticības brīnumam!

Sarmīte Rode