Lapas karte
AA+A++
A AAA
aizkraukles novads jaunumi

Izsludināts fotokonkurss "Divu upju skatu punkti"

03.09.2021

afisa_page_0001.jpgLai rudens nebūtu pārāk drūms un lietains, biedrība “Pērses krasts” aicina Tevi apmeklēt Kokneses ainaviskākās vietas un piedalīties fotokonkursā. Ja Tavs hobijs ir fotografēšana, izvēlies, kuras no piedāvātajām tēmām Tevi saista, uzņem mūsdienu skatus vēsturiskajos fotoattēlos redzamajām ainavām un skatu vietām, iesniedz 1-5 foto līdz 2021.gada 14.oktobrim un laimē naudas balvas no 30-100 EUR apmērā, kā arī veicināšanas balvas no mūsu sadarbības partneriem!

Pirms dalības konkursā noteikti iepazīsties ar fotokonkursa nolikumu.   

Pieteikuma veidlapu un konkursa nolikumu meklē https://misijakoknese.lv/izsludinam-fotokonkursu-divu-upju-skatu-punkti/.

Gaidām Tavus foto!

Uzvarētāju apbalvošana un foto prezentēšana paredzēta projekta  “Pērses grava digitāli - TOREIZ un TAGAD” noslēguma pasākumā oktobra beigās/novembra sākumā!

Projektu “Pērses grava digitāli - TOREIZ un TAGAD” atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Projekta mērķis ir nodrošināt biedrības pamatdarbību un ilgtspējīgu attīstību Covid 19 krīzes apstākļos, popularizējot Pērses gravas dabas un kultūras mantojumu kā platformu pilsoniskai līdzdalībai, veicinot vietējās kopienas lokālpatriotismu un savstarpēju sadarbību, paaugstinot iedzīvotāju piederības sajūtu Latvijai.

Ita Lejiņa

Projekta un biedrības “Pērses krasts” vadītāja

misijakoknese@gmail.com

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top