Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā vecāki saņem planšetes un viedtālruņus31.03.2020

Šodien, 31. martā, Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā viesojās ReTV, lai sagatavotu sižetu par Kokneses novada pašvaldības pieņemtajiem lēmumiem, kas saistīti ar atbalstu skolēnu vecākiem šajā ārkārtas situācijā.

Kokneses novada domes priekšsēdētājs Dainis Vingris intervijā žurnālistei Sandrai Leitānei sniedza informāciju par skolēnu ēdināšanas budžeta izlietojumu, kad mācības izglītības iestādēs norit attālināti un izteica savu viedokli šo aktuālo jautājumu risināšanā. Saruna ar pašvaldības vadītāju ēterā būs skatāma šodien Latvijas Televīzijas 1. programmā Dienas ziņās pulksten 18 un ReTV kanālā Latvijas ziņās pulksten 21.

Šajā dienā, kad izglītības iestādē viesojās televīzijas un pašvaldības pārstāvji, skolas darbinieki vecākiem izsniedza pagājušajā nedēļā atsūtītās 30 planšetes un viedtālruņus, kas nodrošinās viņu bērniem  kvalitatīvi turpināt attālināto mācību darbu.

 Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas direktors Māris Reinbergs pastāstīja, ka savlaicīgi tika apzinātas skolēnu saziņas iespējas, lai būtu piekļuve nepieciešamajiem mācību materiāliem uzdevumu veikšanai un atgriezeniskā saite par viņu sniegumu. 

Attālinātā mācību darba sekmīgai norisei valdība atbalstīja Izglītības un zinātnes ministrijas iniciatīvu par 5000 viedrīču dāvinājumu skolēniem. Zināms, ka kopumā Latvijā skolēni saņems 2266 mobilo pakalpojumu operatora "Latvijas Mobilais telefons" un 3000 uzņēmuma "BITE LATVIJA" piegādātās planšetes un viedtālruņus. Ierīces tiek izsniegtas uz laiku pret vecāku parakstu un pēc ārkārtas situācijas būs jāatdod skolai.

Lai skolēniem, kuri šodien sāks mācīties, izmantojot saņemto planšeti vai viedtālruni, prieks apgūt jaunas zināšanas!

Tūrisma un sabiedrisko attiecību nodaļa

 

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top