Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/aktualitates1/ilmara_gaisa_kokneses_vidusskola_atjaunota_pasakumu_zale
Drukas datums: 11:28:56 21.04.2021

Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā atjaunota pasākumu zāle

10.02.2020

img_20200205_wa0007.jpg"Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola ir ieguvusi jaunu, skaistu un mūsdienīgi aprīkotu pasākuma zāli," teic Kokneses novada domes priekšsēdētājs Dainis Vingris.

Noslēgušies remontdarbi, kas tika uzsākti pagājušā gada vasarā. Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas pasākuma zāles vienkāršoto atjaunošanu un telpu elektromontāžas darbus veica būvniecības uzņēmums  SIA "ULRE" no Ogres. Vērienīgais kapitālremonts veikts par pašvaldības līdzekļiem: 123071,38 eiro.

Paveikto darbu klāstā ietilpst zāles un gaiteņa sienu, griestu apdare, oša koka parkets, skatuves pārbūve, dekoratīvas koka sienas izveide. Ierīkota jauna apgaismes sistēma, uzstādīts kvalitatīvs skaņu aprīkojums un iegādāti 234 krēsli. Nozīmīgs un ilglaicīgs ieguldījums ir iegādātās jaunās klavieres.

Atjaunotās pasākuma zāles projektētāja ir arhitekte un šīs skolas absolvente Agra Bērziņa. Ir padomāts par telpas daudzfunkcionālu izmantošanu, jo tajā varēs rīkot ne tikai pasākumus, bet arī izstādes. Zālē dominē gaišie toņi un tās veidolā lieliski iederas pārbūvētā skatuve, veidota no priedes koka.

Skolēni, kas darbojas skolas deju kolektīvos, stāsta, ka tagad ar lielu nepacietību gaida deju mēģinājumus, jo ir prieks dejot jaunajā zālē, kurā kā jauns elements ir vingrinājumiem uzstādītais stienis. Pašlaik tajā norit arī 12. klašu mēģinājumi gaidāmajam Žetona vakaram 21. februārī.

Pirmais pasākums jaunajā zālē notika 6. februārī, kad skolēnu vecāki tika aicināti uz lekciju. Vecāki atzinīgi novērtēja pašvaldības ieguldījumu pasākumu zāles atjaunošanā.

Žetona vakars, kas vienuviet pulcēs skolas saimi un skolēnu vecākus, būs kā simboliska jaunās zāles atklāšana.

 Tūrisma un sabiedrisko attiecību nodaļa