Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/aktualitates1/iesniedz_darbus_4_latvijas_jauniesu_isfilmu_un_foto_festivalam
Drukas datums: 11:37:24 06.06.2020

IESNIEDZ DARBUS 4. LATVIJAS JAUNIEŠU ĪSFILMU UN FOTO FESTIVĀLAM!30.05.2013

4. Latvijas jauniešu īsfilmu un foto festivāls ir radošo un jauno režisoru, aktieru un fotomākslinieku konkurss, kurā tiek noteikta gada labākā īsfilma un fotogrāfija, ko pēc dažādiem vērtēšanas kritērijiem nosaka kompetenta žūrija.

Festivāla fināla filmu skate notiks 20. jūlijā, savukārt, festivāla norises vieta apzināti nemainīga – Iecava.

2013. Gada Festivāla devīze ir: „Manam stāstam robežu nav!”

Festivāla mērķis ir pulcēt vienuviet jaunos fotogrāfus un īsfilmu veidotājus no visas Latvijas, kas savstarpēji piedalās divās dažādās sacensībās – cīņā par labākās īsfilmas un labākās fotogrāfijas titulu. Šogad jaunas vēsmas nes plašais kategoriju skaits, kurā var iesūtīt darbus: dokumentālā filma, mūzikas video, animācijas īsfilma, spēlfilma. Turpretim foto sadaļā iespējams iesniegt darbus gan klasiskajā fotogrāfijā, gan ar datoru veidotas un apstrādātas fotogrāfijas. Festivāla laikā labākās fotogrāfijas un īsfilmas autors saņems īpašo GRAND PRIX statueti nominācijā „Labākā īsfilma/fotogrāfija 2013″. Pasākuma laikā tiek noteiktas arī skatītājiem un festivāla atbalstītājiem tīkamākās īsfilmas un fotogrāfijas, kā arī tiek pasniegtas īpašās statuetes un diplomi vairākās nominācijās, piemēram, labākais lomas tēlojums.

Festivālam pieteiktos darbus publiski vērtēs kompetenta žūrija: Andrejs Ēķis un Jānis Skutelis, arī Latvijas jaunais talants – fotogrāfe, kuras vārds tiks atklāts pēc nedēļas! Žūrijas uzdevums būs sniegt komentārus, kritiku, ieteikumus par visiem redzamajiem darbiem Festivāla laikā.

Nenokavē, jo pieteikšanās jeb īsfilmu iesūtīšanas laiks – 31. maijs (ieskaitot).

Festivālu organizē Biedrība „Iecavas Jauniešu padome”. Idejas autors ir “Iespējamās Misijas” absolvents Bruno Bahs.

Festivāla NOLIKUMS un pieteikuma anketas pieejamas šeit: http://failiem.lv/u/ikzmojn

Skaties līdz: www.draugiem.lv/kinofotofestivals4

3. Latvijas jauniešu īsfilmu un foto festivāls 2011.gada maijā norisinājās Iecavā, kur piedalījās jaunie kino veidotāji un fotogrāfi no Jelgavas, Aizputes, Olaines, Alojas, Rīgas, Jēkabpils, Daugavpils, Iecavas un Madonas. Žūrijā bija fotogrāfs Sergejs Kondrašins, režisors Mārtiņš Grauds un TV producente Adriana Roze.