Ielu un ceļu labiekārtošana Koknesē03.08.2016

Ar jūlija mēnesi Kokneses novada pašvaldība ir uzsākusi frēzētā asfaltbetona mehanizētu ieklāšanu uz mazajiem grants ceļiem, pa kuriem nenotiek smagā transporta kustība.

Asfaltbetona ieklāšanas darbus veic SIA “DSM Meistari” no Daugavpils novada, kuru piedāvājums bija labākais Kokneses novada domes izsludinātajā iepirkumā.

Princips pēc kāda tika uzsākta ielu ieklāšana ar frēzēto asfaltbetonu ir pavisam vienkāršs – tas tika sākts ar visnoslogotākajām, vairāk apdzīvotākajām ielām (rēķinot māju skaitu ielas garumā). Pašlaik materiāls ielu klājumam ir pietiekoši un tas tiek ieklāts prioritārā secībā. Kopumā ar frēzēto asfaltbetonu tiks ieklāti vairāk kā 25000 m2.

“Ar šiem darbiem vēlamies uzlabot novada iedzīvotāju ērtības, nodrošinot ar labākām ielām, kuras nebūs dubļainas un putekļainas, tāpēc centīsimies ar segumu noklāt pēc iespējas vairāk ielu. Tomēr vēlos lūgt iedzīvotāju pretimnākšanu un ievērot noteikumus par smagā transporta pārvietošanos pa šīm ielām, frēzētā asfaltbetona ieklājums nav tik izturīgs, lai rudeņos un pavasaros pa to vestu smagas malkas vai kādas citas kravas. Tāpēc uz vairākiem ceļiem jau ir uzstādītas masas ierobežojuma (4 tonnas) ceļa zīmes.” – aicina Kokneses novada domes izpilddirektors Ilmārs Klaužs.

4 tonnu masas ierobežojuma ceļazīmes Kokneses pagastā ir uzstādītas Dzirnavu, Tilta, Zemeņu Līgo, Saules, Māras, Raiņa, Miera, Austrumu un Lakstīgalas ielās. Tāpat šādas ceļazīmes tiks uzstādītas Bebru un Iršu pagastos uz ceļiem kuri noklāti ar frēzēto asfaltbetonu.

Iebraukšanu aizlieguma zonā ar kravu, kas smagāka par 4 tonnām, lūgums saskaņot ar Kokneses novada domes izpilddirektoru Ilmāru Klaužu (tālr.26435216) vai komunālās nodaļas vadītāju Benitu Peciņu (tālr. 29421728).

Dace Svētiņa

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top