Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/aktualitates1/ielu_sacensibas_2017__13_sporta_veidi_jaunas_sacensibas_un_vairak_emociju_un_jautribas
Drukas datums: 00:30:37 13.07.2020

“Ielu sacensības 2017” – 13 sporta veidi, jaunas sacensības un vairāk emociju un jautrības08.08.2016

Kokneses sporta centra sacensību organizēšanas un nolikumu izveides nodaļa, pēdējo nedēļu pavadīja cītīgi veidojot Kokneses novada “Ielu sacensību 2017” nolikumu. Izvērtējot iepriekšējo gadu pieredzi un uzklausot potenciālo apmeklētāju vēlmes, šo sacensību sakarā, ir sastādīts jauns nolikums, kas gan vēl ir papildināms ar racionāliem priekšlikumiem.

Galvenie aspekti, kas tika ņemti vēra veidojot nolikumu bija tādi - lai iesaistītu fiziskās aktivitātēs pēc iespējas vairāk cilvēku, lai sacensības būtu aizraujošas un pieejamas visiem, kā arī, lai veidotu novada iedzīvotājos vēlmi piedalīties novada sacensībās un pārstāvēt savu komandu (ielas, teritorijas, draugu, klases biedru vai jebkādu citu interešu loku pārstāvošu komandu) visas sezonas garumā.

No iepriekšējiem gadiem sporta veidu sarakstā palikuši 8 komandu sporta veidi – futbols, telpu futbols, basketbols, strītbols, florbols, hokejs, volejbols un pludmales volejbols. Pēc viena gada izlaišanas, pludmales volejbolā atkal sacentīsies daiļā dzimuma pārstāves, kas iepriekšējā sezona nebija paredzēts. Klāt nākuši tādi sporta veidi ka novuss, kas bija arī Ielu sacensībās 2015, bet pirmo reizi būs arī pavisam jauni sporta veidi – frīsbijs, kas tika iespēlēts jau Koknese sporto un Novada sporta svētku ietvaros, šautriņu mešana, stafešu sacensības un velo orientēšanās komandām. Tas arī būs, kas pavisam jauns ne tikai Ielu sacensībās, bet KSC rīkoto sacensību klāstā. Ielu sacensībās, kā jau ierasts, tiek veidots arī kopvērtējums, bet tos dalībniekus, kas vēlas piedalīties individuālajos veidos, aicinām nenobīties un piedalīties individuāli, jo sacensību galvenais mērķis ir iesaistīt pēc iespējas vairāk novada iedzīvotājus. Tāpat, nav obligāti jāpiedalās visos sporta veidos, var piedalīties tikai atsevišķos sev tīkamākajos veidos, galvenais ir piedalīties un sportot.

Jauno Ielu sacensību sezonu plānots sākt 27.augustā ar sacensībām futbolā. Tāpēc arī aicinām potenciālos dalībniekus dot kādu ziņu par to, vai šīs datums ir visiem pietiekami pieejams futbola sacensību aizvadīšanai. Arī citu sacensību datumi iespēju robežās tiks saskaņoti ar komandu pārstāvjiem, lai sacensībās varētu piedalīties pēc iespējas vairāk dalībnieku. Zemāk pieejams pilns sacensību nolikums. Gaidīsim arī atsauksmes un ierosinājumus nolikuma pilnveidošanai.

KSC sacensību organizēšanas un nolikumu izstrādes nodaļa

IELU SACENSĪBU 2017 NOLIKUMS