Ekonomikas ministrs Vjačeslavs Dombrovskis viesojas Kokneses novadā04.08.2014

Šā gada 1. augustā Kokneses novadu darba vizītē apmeklēja ekonomikas ministrs Vjačeslavs Dombrovskis.

Tikšanās laikā ar Kokneses novada domes priekšsēdētāju Daini Vingri tika pārrunāti uzņēmējdarbības vides attīstības jautājumi. Ministrs un Kokneses pašvaldības vadītājs bija vienisprātis, ka, pateicoties novada infrastruktūrai, ģeogrāfiskajam novietojumam un veiksmīgam darba pie investoru piesaistes, Koknesei ir liels attīstības potenciāls. Kā perspektīvākās nozares tika atzītas pārstrādes rūpniecība, kokrūpniecība un tūrisma nozare.

Vienlaikus ministrs tikšanās laikā norādīja, ka novada tālākai attīstībai būtiski ir rast risinājumus kvalificēta darbaspēka piesaistei, īpaši profesionālās izglītības jomā. Tāpat sarunas laikā tika panākta vienošanās par tuvākajā laikā attīstāmām infrastruktūras prioritātēm novadā - izveidot atbilstošas jaudas elektroenerģijas pieslēgumu rūpnieciskajai zonai, kā arī rast risinājumu dzelzceļa infrastruktūras sakārtošanai un nepieciešamo pievadceļu izveidei.

Darba vizītes laikā ministrs apmeklēja arī divas zemnieku saimniecības, industriālās zonas uzņēmumus, Vecbebru profesionālo un vispārizglītojošo internātvidusskolu, kā arī tikās ar novada uzņēmējiem un iedzīvotājiem.

Kokneses Novada Vēstis

Māras Bitānes foto

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top