Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/aktualitates1/eko_dienas_2020_kokneses_novada
Drukas datums: 18:53:27 21.09.2020

EKO Dienas 2020 Kokneses novadā10.03.2020

Pavasaris ir laiks, kad vairāk domājam par sava īpašuma un vides sakārtošanu. Atkritumu apsaimniekotājs Ķilupe piedāvā gan privātmāju un dzīvokļu īpašniekiem, gan uzņēmumiem un pašvaldības iestādēm iespēju ērti un bez maksas atbrīvoties no nolietotas elektrotehnikas.

Eko Dienu laikā no Kokneses novada iedzīvotājiem bez maksas tiks pieņemta makulatūra (avīzes, žurnāli, grāmatas), stikla iepakojums (tukšas stikla burkas un pudeles) un visdažādākā sadzīves elektrotehnika – televizori, ledusskapji, gāzes plītis, veļasmašīnas, trauku mazgājamās mašīnas, datori un monitori, radioaparāti, mūzikas centri, magnetolas, telefoni, putekļusūcēji, gludekļi, fēni, tējkannas, blenderi un cita mazā virtuves sadzīves tehnika, mobilie telefoni un to lādētāji utt. Atgādinām, ka nolietotās elektropreces nedrīkst būt izjauktas.

Makulatūras, stikla iepakojuma un sadzīves elektrotehnikas savākšana un izvešana Kokneses novadā notiks bez maksas 2020. gada 7. un 8. aprīlī.

Nolietotās elektrotehnikas savākšana un izvešana tiks organizēta ar "Ķilupe" transportu un darbaspēku, piebraucot pie katra klienta individuāli. EKO Dienu ietvaros pieteiktie atkritumi būs jāizliek plkst. 8:00 no rīta ārpus vārtiņiem, dienas laikā piebrauks kravas transports un visu savāks. Līdz ar to iedzīvotājiem nav jābūt mājās.

Pakalpojumu var pieteikt pa tālruni 29104053 vai 65071222, kā arī sūtot e-pastu ar pieteikumu "EKO Diena Koknese" uz kilupe@gmail.com