Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/aktualitates1/disko_celojums
Drukas datums: 13:45:49 05.12.2020

Disko ceļojums21.09.2020

Kad mācību trešā nedēļa tuvojas uz beigām, kad Bebru pamatskolā jau izveidojušies jauni pārvietošanās, personīgās higiēnas, pusdienošanas un citi paradumi, pie mums ierodas gandrīz vai pirmais ciemiņš – kurinātājs Ēriks – un, klasēm liekot ievērot distancēšanos, aizved disko ceļojumā uz tālām zemēm. Patiešām ir karsti, braucot vilcienos, kuru lokomotīve ir klašu audzinātāji, izkāpjot no vilciena, uzdejojot krievu, spāņu vai citas tautas deju, uzdziedot, atvadoties un atkal braucot tālāk.

Izkustēšanās, dažbrīd pat izkliegšanās atbrīvo. Šķiet, nokrīt skolas jaunās kārtības radītais stress, piedzīvotās neērtības, atgriežas dzīvesprieks un pieplūst jauna enerģija strādāt tālāk, 1., 4. un 7. klasē apgūstot jauno mācību saturu.

7.-9. klases skolēni šajā semestrī nedēļā vienu dienu mācās attālināti, kas turpina attīstīt viņu digitālo pratību, sekmē pašvadīto mācīšanos. 17. septembra Disko ceļojumu tāpēc nepiedzīvoja 7. klase, kura tobrīd stundu saraksta ietvaros veica nosūtītos uzdevumus, komunicēja ar skolotājiem tiešsaitē.

Linda Šmite

Dzintras Sniedzes foto