faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Darba devēji var pieteikt vakances ĒNU DIENAI 201910.01.2019

Ēnu diena ir praktiskās biznesa izglītības organizācijas Junior Achievement Latvia (JA Latvia) organizēta ikgadēja karjeras izglītības programma, kuras mērķis ir veicināt skolēnu izglītības satura sasaisti ar reālo dzīvi, palīdzot skolēniem mērķtiecīgi plānot savu karjeru, izdarīt izvēli par savu nākotnes profesiju un atbilstoši sagatavoties darba tirgum. Ēnu devējiem savukārt tā ir laba iespēja veidot sava uzņēmuma atpazīstamību un piesaistīt nākamos kolēģus. Skolēniem tiek piedāvāta brīnišķīga un neatkārtojama iespēja uz vienas darba dienas 4 - 6 stundām kļūt par kāda darbinieka "ēnu". 

Ēnu devēji aicināti reģistrēt savas vakances tiešsaistes karjeras izglītības biržā skolu jauniešiem — portālā enudiena.lv — līdz 30. janvārim. Savukārt no 14. janvāra pieteikšanos piedāvātajām vakancēm uzsāks arī skolēni, potenciālie ēnotāji, un viņu pieteikumi tiks pieņemti līdz 7. februārim. Darba devēji ir aicināti nekavēties ar pieteikumiem — jo agrāk vakance ir publicēta portālā, jo lielākas izredzes tai ir sapulcināt lielāku skolēnu pieteikumu skaitu, kas nodrošina darba devējam plašākas atlases iespējas.

Lai pievienotu vakanci, darba devējam jāreģistrējas vai jāatjauno savs iepriekšējo gadu profils ĒNU DIENAS portālā enudiena.lv un jāaizpilda vakances pieteikuma anketa. Skolēni savukārt izvērtē pieejamās vakances un piesakās uz vienu izvēlēto vakanci, rakstot motivācijas vēstuli. Ēnu devējs izskata motivācijas vēstules, izvērtē pieteikumus un apstiprina tos vai noraida.

Tālāk ēnu devējs sazinās ar saviem ēnotājiem personīgi un norunā tikšanos ĒNU DIENĀ - 13. februārī.

Informāciju sagatavoja:

Olita Ruža, pedagogs - karjeras konsultants

Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top