Comenius projekta dalībnieku viesošanās Koknesē02.06.2011

Skolniekiem ir sācies ilgi gaidītais vasaras brīvlaiks, bet absolventiem priekšā vēl noslēdzošo eksāmenu un izlaiduma laiks. Šis ir laiks, kad atceras skolas mācību gada laikā piedzīvoto. Ir tādi brīži un dienas, par ko gribas domāt un ko gribas atcerēties atkal un atkal– tāpēc, ka atmiņas ir siltas, gaišas un pacilājošas. To var sacīt arī par aprīļa vidus nedēļu Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā, kad notika COMENIUS projekta „Māksla kustībā” konference. Četras dienas bija skaistas, notikumiem un emocijām bagātas, un to kulminācija bija starptautiskais muzikālais uzvedums „Lāčplēsis”.

Tas bija pirmais šāda veida pasākums Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā. Uzvedums bija unikāls ar to, ka tajā piedalījās gan mūsējie, gan viesi no Vācijas, Ungārijas, Itālijas un Holandes.

Izrādes laikā varējām vērot, cik liels un aizrautīgs darbs bija ieguldīts uzveduma veidošanā – speciāli gatavoti, interesanti tērpi, dekorācijas, horeogrāfija, lieliski aktieri un režisora darbs (režisors Māris Reinbergs).

Lai uzvedumu saprastu arī ārzemju viesi, tika rādīti subtitri angļu valodā. Izrādē bija iesaistījušies liela daļa skolas audzēkņu – projekta dalībnieki, skolas koris un solisti, kā arī dejotāji. Šī izrāde bija patiess baudījums gan skatītājiem, gan pašiem dalībniekiem.

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top