Lapas karte
AA+A++
A AAA

Būt mierpilnam - tas nav maz, tas ir tikpat kā būt laimīgam

22.05.2019

img_20190518_131547.jpgSociālā uzņēmuma Eņģeļa Pasts komanda, ar vairāk kā 18 gadu pieredzi sociālo projektu organizēšanā un vadīšanā, ikdienā rūpējas par cilvēkiem sociālās aprūpes centros un ārpus tiem. Eņģeļa Pasts komandas organizētajos sociālajos projektos atbalstu ikdienā guvuši jau vairāk kā 10 tūkstoši cilvēku visā Latvijā. Sociālo projektu mērķis - sociālās un emocionālās labklājības veicināšana sociāli mazaizsargātajām personu grupām.

PeacePillow (Miera Spilventiņš) ir Sociālā uzņēmuma Eņģeļa Pasts projekts, kurš radīts ar mērķi harmonizēt, nomierināt un uzlabot pašsajūtu tiem cilvēkiem, kuri atrodas vai nokļūst dažādās stresa situācijās, izjūt trauksmes sajūtu un pašu spēkiem atgūt mieru neizdodas. PeacePillow darinājumi ir pārdomāti, radīti ar mīlestību un no dabas dotiem materiāliem.

Līga Uzulniece: Mana mamma 43 gadi nostrādāja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā (NMPD) un arī es savu bērnību un pusaudžu gadus pavadīju šajā vidē, kur kādam ik minūti steidzas palīgā. Ļoti labi atceros daudz un dažādos notikumus. Bija gadījums, kad mamma devās uz kārtējo izsaukumu, kur bija nepieciešams divus mazus bērniņus vest uz slimnīcu un vecāki līdzi nebrauca. Ticiet man, stress bija neizmērojams un actiņas šaudījās, jo šie mazuļi tika "iemesti" vidē ar pilnīgi svešiem cilvēkiem un valdīja liels apjukums. Vēl šodien atceros tos satrauktos acu skatienus un asaras, kas bira pāri viņu mazajiem vaidziņiem.

Tieši tādas pašas trauksmes un bailes sajūtas ir cilvēkiem, kuri nonāk sociālās aprūpes centros. Viņu tik pierastā un saprotamā ikdiena mainās uz neatgriešanos un līdztekus nāk liela trauksmes sajūta par to, kas un kā būs tagad.....

Balstoties uz pieredzi un pārdzīvoto, radās ideja par produktu, kas šādās stresa un panikas situācijas būtu ļoti nepieciešams. PeacePillow (Miera Spilventiņi) spilventiņi un rotaļlietas, darināti no Lina un Lavandas harmonizēs, nomierinās un uzlabos pašsajūtu gan lieliem, gan maziem, kuri nonāk stresa situācijas vai saskaras ar panikas lēkmēm un nemieru katru dienu.

Šos darinājumus var iegādāties Eņģeļa Pasts E-veikalā (www.nosirdsuzsirdi.lv), kā brīvas gribas ziedojumu un šie darinājumi ar Eņģeļa Pasts komandas palīdzību nonāks to cilvēku rokās, kuriem tas būs nepieciešams, lai radītu mieru un harmoniju ikdienā, vai kad tie nonāk stresa situācijās. Jau patlaban PeacePillow lielos spilventiņus gaida sociālās aprūpes centros. Aprūpes centros spilventiņi kalpos ne tikai mieram un harmonijai, bet arī kā dekoratīvie spilventiņi ar Eņģeļa Pasts simbolu - Eņģelīti.

Vairāk par projektu: www.peacepillow.lv un www.engelapasts.lv

 Līga Uzulniece, 

 Eņģeļa Pasts vadītāja

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top