Lapas karte
AA+A++
A AAA
aizkraukles novads jaunumi

Būs jauns atpūtas sols pie Kokneses luterāņu baznīcas

21.07.2021

bilde_baznica_ar_logo2.jpgBiedrība "Daugavas Savienība" apstiprinājusi projektu "Atpūtas sols pie Kokneses luterāņu baznīcas". Kokneses luterāņu baznīcai piemīt nozīmīga kultūrvēsturiskā vērtība, tāpēc baznīcas ārpusē plānots uzstādīt nelielu vides elementu – koka soliņu, kas pēc sava veidola atgādinās kuģi. Darbi tiks īstenoti līdz 2021.gada 20.augustam un tos veiks SIA "GREENWOOD Ltd'.

Blakus Kokneses luterāņu baznīcai 2020.gada vasarā uzsāktie vērienīgie krasta stiprināšanas darbi 220 metru garumā un ainaviskā dabas taka uz Likteņdārzu bija noteicošie faktori jaunā soliņa atrašanās vietas izvēlei, jo tie raisa gan pastiprinātu vietējo iedzīvotāju, gan tūristu interesi izvēlēties šo maršrutu brīvā laika pavadīšanai un atpūtai.

Projekts sekmēs vides un kultūrvēsturisko vērtību pieejamību, sakopšanu un saglabāšanu nākamajām paaudzēm. Kopējās projekta izmaksas ir 1089,00 euro, tajā skaitā biedrības "Daugavas Savienība" finansējums ir 573,00 euro un 516,00 euro pašvaldības līdzfinansējums.

 Informāciju sagatavoja:

Projektu vadītāja Ieva Rusiņa

Aizkraukles novada Kokneses apvienības pārvalde

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top