BJVŽ noslēgumā spēle "Es mīlu lasīt Koknesē"18.04.2019

Sestdien, 13.aprīlī,  Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā noslēdzās lasīšanas veicināšanas programma “Bērnu, Jauniešu un Vecāku žūrija 2018”.

Šogad dalībai programmā pieteicās 44 dalībnieki, 39 no viņiem izlasīja vismaz sešas BJVŽ kolekcijas grāmatas un elektroniskajā  anketā sniedza savu novērtējumu. Žūrijas noslēguma pasākumā bērni saņem pateicības un balvas par paveikto darbu. Katru gadu programmu izpildījušie dalībnieki saņem īpaši veidotu piederības suvenīru, šogad tas ir lineāls ar BJVŽ logo un palielināmo stikliņu.

Pēc rezultātu paziņošanas, kuras trīs grāmatas katrā vecuma grupā ieguva godalgotas vietas un dāvanu saņemšanas, turpinājām ar erudīcijas spēli "Es mīlu lasīt Koknesē".

Spēles formāts ir līdzīgs populārajai TV spēlei "Es mīlu tevi, Latvija". Dalībnieki sadalījās divās komandās, par kapteiņiem izvēlējām vecākus un jautri izspēlējam visiem tik zināmās spēles pielāgoto versiju, kurā dziesmu vietā pēc izlasīta fragmenta bija jāatmin BJVŽ kolekcijas grāmata, arī pēc ilustrācijām minējām un iepazinām Koknesi un bibliotēkas skaitļos un notikumos. Komandas bija ļoti zinošas un reti kurš jautājums palika bez punktiem.

Paldies dalībniekiem par aktīvo līdzdarbošanos un kopā būšanu.

Turpinot lasīt grāmatas, gaidīsim vasaras sākumu, kad startu sāks jaunā 2019.gada Bērnu, Jauniešu un Vecāku žūrija.

 Aicinām tos žūrijas dalībniekus, kuri netika uz pasākumu, nākt uz bibliotēku pēc saviem suvenīriem un pateicībām!

 Uz tikšanos bibliotēkā!

Antra Vasiļevska,

Kokneses pagasta bibliotēkas

Bērnu literatūras nodaļa

 

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top