Biedrības “Baltaine” radošie ļaudis06.01.2018

Tikko kā aizvadīts 2017.gads. Esam iesākuši 2018.gadu – dižu notikumu, daudzu svētku un lielas rosības gadu. Biedrības “Baltaine” Radošajā mājā arī ik pa laikam notiek rosība un darbs, kas Koknesi ceļ godā un nes tās slavu tālāk pasaulē. Pie mums ierodas lieli un mazi ceļotāji no visas Latvijas. Īpaši rosīgs bija tikko aizvadītais decembris, jo tad daudziem, gribējās izmēģināt, kā ir pašam izveidot savu kliju pīrāgu, iešaut to krāsnī un pēc tam gardu muti apēst. Gatavojām Ziemassvētku rotājumus un paši savas glezniņas, ādas un dzijas aproces. Kā vienmēr – visi rosījās pie dažādām spēlēm, lielām un mazām. Rotaļas, danči, spēles – tās parasti aizrauj visvairāk, jo uzlādē ar pozitīvu enerģiju.

Tikko aizvadījām divas Atvērto durvju dienas, kad Radošajā mājā ciemojās gan pieaugušie, gan skolas bērni. Viņi iepazinās ar piedāvājumu un mielojās ar pankūkām.

Radošajā mājā ir arī amatnieku darinājumu stends. Tajā ir plašs piedāvājums: adījumi, tamborējumi, gleznas, rotas lietas, koka karotes, apgleznoti zīda darbi, pašdarinātas kartītes.

Radošo māju uztur biedrības “Baltaine” ļaudis, paši kopj, gādā par ekskursantu grupām, veido jaunas programmas, svin latviešu gadskārtas svētkus un aicina uz tiem arī visus interesentus, savu iespēju robežās veic arī nelielus iekšdarbu remontus, paši maksā par ūdeni, elektrību, paši kurina savu māju... Liels paldies par sadarbību arī Kokneses novada domei, kas ir atsaucīga un palīdz!

Liels paldies visiem 23 biedrības “Baltaine” biedriem! Paldies arī tiem brīvprātīgajiem sadarbības partneriem, kas kuplina mūsu pasākumus ar savu līdzdalību! Turpināsim arī tālāk savu labi iesākto darbu! Aicinu uz gada kopsapulci Radošajā mājā svētdien, 21.janvārī plkst.14.00, Koknesē, Melioratoru ielā 1 a! Gaidīsim arī interesentus, kuri labprāt gribētu aktīvi iesaistīties biedrības “Baltaine” darbos turpmāk un iestāties šajā biedrībā!

Pie mums vienmēr raibi, vienmēr labi! Un “radošums” ir atslēgas vārds katram, kas labprāt ir kopā ar mums!

Uz tikšanos!

Inguna Žogota, biedrības “Baltaine” priekšsēdētāja

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top