Atskats uz sportiskās trešdienas vakariem Vecbebros

VI kārtas skrējiena atskats

Vecbebru 30 minūšu skrējiena 6. kārta ir notikusi. Tā bija zīmīga ar līdz šim lielāko dalībnieku skaitu - 28 dalībnieki. Labos un nedaudz karstos laika apstākļos visi kopā sasniedzām 250 apļus, kas mērāms pieveiktu 100 kilometru garumā. Šoreiz atkal bija daudz jaunu dalībnieku un apļu uzskaitei pielietojām gan vizuālu, gan elektronisku uzskaiti ar SI sistēmu.

Kārtas ātrākā skrējēja medaļu izcīnīja Ģirts Radčenko -  ar rezultātu 17 apļi.

Paldies sporta skolotājai Eļenai Černauskai par apļu uzskaiti un biedrībai "Daugavas ceļotājs" par SI sistēmu.

Tiekamies nākamo trešdien 26.08.2020.- 7. kārtā.

Vēl atlikušas 4 kārtas ar noslēgumu 16.09.2020., kurā tiks apbalvoti katras vecumgrupas savu 6 labāko skrējienu snieguma summas ieguvēji.

Ikreiz  skrējienam drīkst pievienoties arī tikai uz 1 kārtu - piedalīties ejot vai skrienot. Laipni lūgti!

VI kārtas rezultāti   

Artis Zvejnieks

V kārtas skrējiena atskats, rezultāti un dalībnieki

Vecbebru 30 minūšu skrējiena 5. kārtā daudzi jau ir sajutuši savu šī brīža spēku robežu un viegla skriešana ir beigusies. Skriet ir arvien grūtāk un sāncenši ar katru nedēļu paliek trenētāki, bet arī katrs pats - ar katru nedēļu paliek stiprāks.

Pabeidzot sacensību, atkal varēja redzēt aizvien labākus rezultātus un V 9-12 grupas skrējēji sasniedza 15 apļu rezultātu. Šo daudzumu paguva noskriet un skrējiena labākā skrējēja medaļas saņēma Denijs Timofejevs un Edvards Krievārs.

Šajā reizē mums bija jaunums - dalībnieki tika aprīkoti ar Sportident atzīmēšanās kartēm un startu, apļu skaitu, finišu izmēģinājām fiksēt ar elektronikas palīdzību. Secinājām, ka nedaudz ir jāuzlabo iekārtu un dalībnieku novietojums, lai visus sasniegumus piefiksētu bez kļūdām. Ir cerība, ka nākošajās skrējiena kārtās SI atzīmēšanās kartes turpināsim izmēģināt un lietot. Par šo palīdzību sakām Paldies biedrībai "Daugavas ceļotājs", kur iekārtas uzstādīja un vadīja Viktorija Zilgalve.

Apļus tradicionālā veidā reģistrēja sporta skolotāja Ļena, paldies viņai par to!

Es skrēju sacensību kopā ar citiem. Tas bija grūti, bet tādā kompānijā to bieži nepiedzīvosi.

Interesanti, ka pa visām kārtām visi kopā esam noskrējuši jau 238 kilometrus.

Tiekamies nākamajā kārtā Nr. 6 jau nākošajā trešdienā - 19.08.2020. 

Gaidām ciemiņus no blakus pagastiem!

V kārtas rezultāti

Artis Zvejnieks,

Bebru pagasta sporta pasākumu organizators

IV kārtas skrējiena rezultāti un dalībnieki

30 minūšu skrējiena 4. kārtas apmeklējums bija aizvien augošs. Pie līdzšinējo kārtu apņēmīgajiem skrējējiem atkal pievienojās jaunas sejas. Izturot skrējienu, sagaidot finišu un apkopojot apļu skaitu, daudziem bija redzams apļu skaita kāpums. Prieks par jums! Jāpiemin, ka šoreiz jaunākais dalībnieks, kurš saņēma numurkreklu un veica 7 apļus, bija vien 5 mēnešus vecs, tiesa- viņš gulēja mammas stumtos ratiņos, bet mēs viņu iekļāvām V8 grupā un Tomasu Leķi gaidīsim atkal nākošreiz.
Šī bija pirmā kārta, kurā tika realizēts dalībnieku papildus motivēšanas princips. Tas tiks izpildīts arī ar katru nākamo kārtu, proti, lielāko apļu skaita ieguvējs saņem "kārtas ātrākā skrējēja" speciālo medaļu. Šoreiz speciālās medaļas izcīnīja Lauris Bičenko un Denijs Timofejevs, abi veicot 14 apļus.
Intereses pēc un ārpus konkurences, skrējienu izmēģināju arī es, pagūstot noskriet 20 apļus. Piekrītu, ka skriešana stadionā prasa daudz spēkus.
Paldies sporta skolotājai Ļenai, kas mani aizvietoja dalībnieku apļu skaitīšanā un rezultātu apkopošanā.

4. kārtas rezultāti

III kārtas skrējiena rezultāti un dalībnieki

Vecbebru 30 minūšu skrējiena 3. kārta ir notikusi. Pasākums pulcēja 15 dalībniekus. Bija prieks redzēt pārbaudījuma gaitu un katra lielo uzvaru savas izturības stiprināšanas virzienā.

Rezultātus skatīt apkopojuma tabulā!
Tiekamies nākamajā trešdienā- 18.00.

3. kārtas rezultāti

II kārtas skrējiena rezultāti un dalībnieki

30 minūšu skrējiena 2. kārta ir notikusi. Starta un skrējiena brīdī pēkšņi atnāca pelēki lietus mākoņi un sāka līt, bet tas netraucēja apņēmīgiem skrējējiem savākt lielu apļu skaitu. Braši!

Paldies skolotājai Ļenai par palīdzību skrējiena tiesāšanā.

Skatam 2. kārtas un kopējo apļu skaitu rezultātu tabulā!

Tiekamies nākamajās 8 kārtās!

2.kārtas rezultāti

Pirmā skrējiena reize pulcēja 12 dalībniekus. Laika apstākļi bija saulaini un katrs varēja pārbaudīt savus spēkus un izturību, iepazīties ar skrējiena 1. kārtu. Skrējiens notika Vecbebru numurkreklos, starta un finiša vieta ir 100 m celiņa finiša līnija.

Tiekamies nākamās 9 kārtās un rudeni sagaidīsim veselāki, stiprāki, rūdītāki!

Skriešana notiek katru trešdienu no 18.00- 18.30 līdz 16.09.2020., kur pēdējā dienā ir labāko skrējēju apbalvošana pa grupām.

1.kārtas rezultāti

 Artis Zvejnieks,

Bebru pagasta sporta pasākumu organizators

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top