Astotā ziedojumu akcija „Top Latvijas Likteņdārzs!”05.08.2016

Piedalies! Skaties! Ziedo! Mazāk nekā pēc mēneša, 6. augustā, kvienu novadnieku aicinām uz Likteņdārzu, kur baudīsim brīnišķīgu koncertu un visi kopā palīdzēsim tapt Likteņdārzam vēl spēcīgākam un krāšņākam.

Jau astoto gadu akcijas rīkotāji – Latvijas Televīzija un „Kokneses fonds” – priecāsies, ja arī Kokneses novada iedzīvotāji kopā ar saviem radiem un draugiem apciemos un atbalstīs Likteņdārzu, skatoties koncertu klātienē. Ieeja uz koncertu – par ziedojumiem Likteņdārzam.

Vakara koncerta sākums būs pulksten 21.10, taču jau no pulksten 17 plānotas dažādas radošas un informatīvas darbnīcas, kur ģimenēm ar bērniem būs iespēja aktīvi darboties un iemācīties jaunas lietas Likteņdārza draugu teltīs. Koncerta dalībnieki būs iemīļoti Latvijas mūziķi, kas izjūt vēlmi atbalstīt vienu no Latvijas simtgades projektiem – dāvanu Latvijai 100. dzimšanas dienā.

Šoreiz uz vakara koncertu īpaši vēlamies aicināt visus tos vietējos iedzīvotājus, kuriem ir laivas un kuģīši, lai ne tikai klausītos vakara koncerta skaņās, bet arī greznotu Daugavas tumšos ūdeņus. Daugava pie amfiteātra šogad izvēlēta par fonu māksliniekiem, tāpēc liels lūgums laivotājus un kuģotājus ņemt līdzi lukturīšus un lampiņas, lai veidotu greznu jāņtārpiņu spīdumu koncerta klātienes un tiešraides skatītājiem. Kas vakaru koncertu dosies vērot klātienē, aicināti ņemt līdzi savu krēsliņu vai sedziņu, lai būtu ērta sēdēšana.

Jau tagad aicinām atbalstīt Likteņdārzu, zvanot pa ziedojumu tālruni 90006381 (maksa par vienu zvanu 1.42 EUR). Koncerta tiešraidi 6. augustā būs iespējams vērot Latvijas Televīzijas 1. kanālā un internetā http://ltv.lsm.lv/ no pulksten 19.25 līdz 20.00 un no pulksten 21.10 līdz 23.30. Akciju, kā ierasts, vadīs Latvijas Televīzijas žurnālisti - Aija Kinca un Jānis Geste.

Lai uzzinātu aktuālo ziedojuma akcijas programmas norisi, lūgums sekot līdzi informācijai sociālajos tīklos https://www.facebook.com/www.liktendarzs.lv/ un http://www.draugiem.lv/liktendarzs/, kā arī www.liktendarzs.lv sadaļā „Pasākumi” un vēstīt par jaunumiem tālāk.

Ja ir kāds uzņēmums vai organizācija, kas vēlētos piepulcēties informatīvo un radošo darbnīcu lokam vai kā citādi atbalstīt pasākuma norisi, ar lielāko prieku gaidīsim ziņu uz e-pastu info@koknesesfonds.lv vai tālruni 2663 1255.

UZ TIKŠANOS 6. AUGUSTĀ LIKTEŅDĀRZĀ!

Linda Peciņa

Kokneses fonds

Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste

linda.pecina@koknesesfonds.lv

www.liktendarzs.lv

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top